Przeglądasz teraz

Dzieci

Kategoria dzieci gwiazd koncentruje się na życiu prywatnym celebrytów, ze szczególnym uwzględnieniem ich pociech. Tutaj znajdziesz informacje o najważniejszych chwilach z życia dzieci sławnych rodziców, takich jak narodziny, uroczystości rodzinne czy pierwsze kroki w show-biznesie.

W ramach tej kategorii dowiesz się także, jak gwiazdy wychowują swoje pociechy, jakie wartości im przekazują oraz jak radzą sobie z równoczesnym byciem rodzicem i osobą publiczną. Poznasz również interesujące historie adopcji, a także relacje między dziećmi sławnych rodziców a ich rówieśnikami. To pozwoli Ci zrozumieć, jak bardzo różni się życie takich pociech od rówieśników, którzy nie są w świetle fleszy!

Zapraszamy do lektury tekstów w kategorii dzieci gwiazd, które pozwolą Ci z bliska przyjrzeć się życiu prywatnemu celebrytów oraz ich pociech. Jeśli interesuje Cię, jak dzieci sławnych rodziców radzą sobie z codziennymi wyzwaniami oraz jak wygląda ich życie w blasku fleszy, ta kategoria z pewnością przypadnie Ci do gustu.

tina turner ike turner jr

Tina Turner, Ike Turner Jr – smutna rodzinna historia

Tina Turner, Ike Turner Jr – zastanawiasz się, kim są dla siebie i jak potoczyły się ich losy? Ike Jr jest synem męża Tiny Turner, muzyka Ike Turnera. Po ślubie małżonkowie wspólnie sprawowali nad nim opiekę. Jak ułożyły się relacje Tiny i Ike Jr? Dowiedz się więcej!
tina turner dzieci

Tina Turner – dzieci biologiczne i adoptowane

Tylko ostatni ignorant może nie wiedzieć, czego dokonała Tina Turner. Dzieci piosenkarki poszły różnymi drogami, niektóre też zrobiły karierę w showbiznesie (nawet jeśli znacznie mniejszą). Poznaj informacje na ich temat!

Czy Neymar ma dzieci? Poznaj życie rodzinne słynnego piłkarza!

Czy Neymar ma dzieci? Pytanie takie zadają sobie wszyscy fani piłki nożnej. Wiele osób interesuje się życiem tego brazylijskiego piłkarza, który osiągnął ogromną karierę i obecnie reprezentuje swoją krajową drużynę w Brazylii. Dowiedz się o nim więcej!
beata olga kowalska czy ma dzieci

Beata Olga Kowalska – czy ma dzieci? Sprawdziliśmy to!

Beata Olga Kowalska – czy ma dzieci? Pytanie to zadaje sobie nie jedna osoba. Nic dziwnego! To znana polska aktorka, która powszechną sympatię zyskała dzięki serialowi „Ranczo”. Dowiedz się, jakie życie rodzinne prowadzi!
Grażyna Brodzińska czy ma dzieci

Grażyna Brodzińska – czy ma dzieci? Sprawdź!

Grażyna Brodzińska – czy ma dzieci? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Nic dziwnego, to wybitna polska śpiewaczka operowa, która cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Jakie życie rodzinne prowadzi? Przekonaj się!
Czy Jerzy Grunwald ma dzieci

Czy Jerzy Grunwald ma dzieci? Przekonaj się!

Czy Jerzy Grunwald ma dzieci? To znany polski wokalista i producent muzyczny, który jest ceniony nie tylko w naszym kraju, ale także w Azji i Ameryce. Zobacz, co udało nam się dowiedzieć na temat jego życia prywatnego.
Czy Baron ma dzieci

Czy Baron ma dzieci? Poznaj fakty z życia prywatnego muzyka

Czy Baron ma dzieci? Aleksander Milwiw-Baron to znany polski gitarzysta, kompozytor oraz producent muzyczny. Już od dziecka związany był z muzyką, a w 2004 roku został członkiem zespołu Afromental. Dowiedz się nieco więcej na temat jego życia prywatnego.
Czy Doda ma dzieci

Czy Doda ma dzieci? Sprawdź, co myśli o założeniu rodziny!

Wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie, czy Doda ma dzieci. Tymczasem gwiazda wprost mówi, jakie ma stanowisko na ten temat. Pomimo że rzadko udziela szczegółów na temat swojego życia prywatnego, udało nam się ustalić pewne fakty. Sprawdź, co mówi na temat posiadania dzieci gwiazda muzyki pop!
Andrea Bocelli – dzieci

Andrea Bocelli – dzieci. Sprawdź, kim są!

Anrea Bocelli to słynny tenor, który doskonale łączy muzykę klasyczną z nowoczesną. Wiele emocji wzbudza temat Andrea Bocelli — dzieci. Kim jest potomstwo tego znanego na całym świecie śpiewaka operowego?
Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci

Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci? Sprawdź!

Wielu fanów wciąż zadaje sobie pytanie, czy Kuba Wojewódzki ma dzieci? Dziennikarz już kilka razy nabierał opinię publiczną w sprawie statusu swojego związku i posiadania potomstwa. Sprawdź, jak jest naprawdę!
Czy Cleo ma dzieci

Czy Cleo ma dzieci? Sprawdź szczegóły! 

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy Cleo ma dzieci? Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność, dlatego nie wszystkie szczegóły jej życia wypływają na światło dzienne. Jeśli ciekawi cię ten temat, zapraszamy do lektury!
Mariusz Pudzianowski

Czy Pudzian ma dzieci? Poznaj jego największy sekret!

Czy Pudzian ma dzieci? Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie znałaby Mariusza Pudzianowskiego. Chociaż niemal każdy zdaje sobie sprawę, że to wybitny strongman i zawodnik MMA, nie wszyscy znają szczegóły z jego życia prywatnego. Dowiedz się, co udało nam się sprawdzić!