Elon Musk – dzieci. Ukrywane fakty i oryginalne imiona

Aleksandra Nabierzyńska

Elon Musk – dzieci. To temat, który nie przestaje fascynować świata. Chcesz dowiedzieć się więcej o jego potomstwie? Czy relacje z nimi są naprawdę tak skomplikowane? Poznaj odpowiedzi, czytając dalej nasz artykuł!

elon musk dzieci

Ile dzieci ma Elon Musk?

Dzieci Elona Muska, wizjonera technologicznego, tworzą liczną grupę. Miliarder ma bowiem aż dziesięcioro potomstwa.

Wielu zastanawia się, jak dzieci Elona odnajdują się w cieniu tak wybitnego ojca. Musk jasno wyraził swoje stanowisko na ten temat w mediach, twierdząc, że nie planuje przekazywać dzieciom kluczy do swojego biznesowego królestwa. Jego decyzja może być zaskakująca, biorąc pod uwagę ogrom jego fortuny.

Imiona i matki dzieci Elona Muska

Elon Musk ma pięcioro dzieci z pierwszą żoną, Justine. Po tragicznej śmierci ich pierwszego syna, Nevady Alexandra, relacje z dziećmi stały się trudne. Vivian, córka Elona, zdecydowała się nawet na zmianę nazwiska. 

Związek z Grimes

W 2020 roku Elon Musk i Grimes, znana artystka muzyczna, powitali na świecie syna o nietypowym imieniu X Æ A-Xii. Rok później, Elon został ojcem kolejnej córeczki, Exy Dark Sideræl. W 2023 roku na świat przyszła trzecia pociecha pary, chłopiec o imieniu Techno Mechanicus.

Elon Musk – dzieci z Shivon Zilis

Elon Musk ma również bliźniaki, Strider i Azure, z Shivon Zilis. Kim jest ta tajemnicza kobieta, której imię pojawia się w kontekście rodziny Muska? Jako inwestorka firm Elona, jej rola w życiu przedsiębiorcy może być bardziej znacząca, niż wielu sądzi.

Z czego znany jest Elon Musk?

Wiesz już ile dzieci ma Elon Musk. A czy wiesz, z czego słynie miliarder? Musk jest światowym przedsiębiorcą urodzonym w RPA, znanym z innowacyjnych pomysłów w dziedzinie technologii i kosmonautyki. To geniusz, który założył takie firmy jak Tesla, SpaceX, Neuralink i wiele innych. W odpowiedzi na doniesienia medialne o swoich dzieciach Elon Musk żartobliwie stwierdził na Twitterze, że robi wszystko, by zaradzić kryzysowi demograficznemu, nawiązując do spadającej liczby urodzeń jako zagrożenia dla cywilizacji.

Fot. główna: Steve Jurvetson via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: