Anna Kalczyńska, Jan Maciejowski – cała prawda o rodzinnych powiązaniach!

Aleksandra Nabierzyńska

Anna Kalczyńska i Jan Maciejowski swego czasu stali się tematem numer jeden w mediach! Wzruszające jest, jak znana dziennikarka dzieli się z publicznością chwilami ze swojego prywatnego życia. Wyjaśniamy, jakie relacje ich łączą!

anna kalczyńska jan maciejowski

Przekonujące podobieństwo między Anną Kalczyńską a Janem Maciejowskim nie jest jedynym powodem, dla którego media społecznościowe żyją ich wspólnym wystąpieniem. Związki rodzinne w show-biznesie często budzą ciekawość, a połączenie talentu, uroku i karier rodziców jest przepisem na fascynujące historie. Poznajmy bliżej Annę i jej rodzinę.

Anna Kalczyńska, Jan Maciejowski – podobieństwa nie da się ukryć

Anna Kalczyńska, dziennikarka o ustabilizowanej pozycji w TVN, kilka miesięcy temu pochwaliła się swoim synem Janem Maciejowskim. Zdjęcia z premiery filmowej „Oppenheimera” szybko obiegły media, a komentarze dotyczące ich wspólnego wyglądu nie cichną. Mimo że Jan jest jeszcze chłopcem, to już teraz widać, jak silne są ich rodzinne więzy.

Anna Kalczyńska i Jan Maciejowski to tylko część szczęśliwej rodzinki dziennikarki. Anna jest żoną Macieja Maciejowskiego, z którym ma troje dorastających dzieci. Jan jest rodzynkiem, ponieważ jest jedynym chłopcem. Oprócz tego mąż Anny Kalczyńskiej i lubiana prezenterka doczekali się jeszcze dwóch córek – Hanny oraz Krystyny.

Kariera Anny Kalczyńskiej w mediach

Anna Kalczyńska pochodzi z rodziny aktorskiej. Jej rodzice to Halina Rowicka-Kalczyńska i Krzysztof Kalczyński. Mama dziennikarki wcielała się w Ewę Talar, jedną z bohaterek serialu „Dom”, natomiast ojciec występował w serialu „Klan”. Niestety zmarł w 2019 roku. Wbrew rodzinnej tradycji, Anna wybrała ścieżkę dziennikarską, zdobywając wykształcenie w prestiżowym Kolegium Europejskim oraz na Uniwersytecie Bostońskim. Od 2002 roku związana jest z TVN, gdzie zdobyła sympatię widzów, prowadząc program „Dzień dobry TVN”.

To właśnie pracy zawdzięcza spotkanie z Maciejem, które zaowocowało małżeństwem, a później dziećmi. Tworzą rodzinę już od 2007 roku! Wychowanie dzieci w tak medialnym domu może wydawać się wyzwaniem, ale Anna świetnie łączy życie zawodowe z obowiązkami domowymi.

Fot. główna: Magazyn VIVA! via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: listopad 2023

Popularne wpisy: