Anna Kalczyńska – rodzeństwo. Tajemnice znanej dziennikarki

Aleksandra Nabierzyńska

Informacje o rodzeństwie Anny Kalczyńskiej cały czas wzbudzają ciekawość jej fanów. Choć dziennikarka znana jest z profesjonalizmu i charyzmy, to jej rodzinne tło artystyczne często pozostaje w cieniu. Dziś przybliżamy sylwetkę jej brata!

anna kalczyńska rodzeństwo

Dziennikarka kojarzona jest przede wszystkim z porannego programu, ale mało kto wie, jakie korzenie kryją się za jej medialnym obrazem. Jej rodzina przez dekady wpływała na kształt polskiej kultury! Rodzice to para znanych aktorów, a co z rodzeństwem Anny Kalczyńskiej? Jak się okazuje, również jej brata mogliśmy oglądać na małym ekranie. Wystąpił bowiem w kilku znanych produkcjach telewizyjnych.

Anna Kalczyńska – rodzeństwo. Kim jest jej brat?

Co wiadomo o rodzeństwie Anny Kalczyńskiej? Dziennikarka pochodzi z aktorskiego domu, więc nic dziwnego, że jej brat Filip również próbował sił w tym zawodzie. Ma na swoim koncie występy w znanych polskich produkcjach. Jego decyzja o odejściu od aktorstwa po nieudanej próbie dostania się do szkoły aktorskiej była wspierana przez rodziców. Mimo to Filip Kalczyński z uśmiechem wspomina swoje dziecięce role i jak przyznał, zarobione wówczas pieniądze pomogły mu w dorosłym życiu.

Gdzie mogliśmy widzieć Filipa Kalczyńskiego. Wystąpił między innymi w serialu „Dom”, w którym grała również ich matka, a także „Smacznym telewizorku”.

Kariera Anny Kalczyńskiej – od reporterki do gwiazdy TVN

Anna Kalczyńska to nie tylko twarz „Dzień dobry TVN”, ale i doświadczona dziennikarka, która swoją karierę zaczynała od pracy w programach informacyjnych. Jej rodzice są uznanymi aktorami, co z pewnością wpłynęło na sceniczną prezencję i umiejętności komunikacyjne. Jej profesjonalizm i naturalność przed kamerą wywodzą się więc nie tylko z talentu, ale są wynikiem doświadczenia i ciężkiej pracy. Z pewnością wyniosła te nawyki z rodzinnego domu. Rodzice wpoili to jej oraz bratu Filipowi.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Anna Kalczyńska-Maciejowska: to był najciekawszy wywiad w moim życiu” via YouTube.com – Wydawnictwo WAMZobacz także:
Archiwum: listopad 2023

Popularne wpisy: