Sara James – rodzeństwo. Jakie są relacje gwiazdy z rodziną?

Aleksandra Nabierzyńska

Kim jest rodzeństwo Sary James? Dowiedz się, kto wspiera młodą gwiazdę „The Voice Kids” i amerykańskiego „Mam Talent” w karierze. Jakie tajemnice kryją się za kulisami rodzinnego życia wokalistki? Przeczytaj!

sara james rodzeństwo

Ile rodzeństwa ma Sara James?

Sara James, zdobywczyni tytułu Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce, nie jest jedynaczką. Dziewczyna ma troje rodzeństwa. Michelle James i John James Junior to biologiczne rodzeństwo Sary James. Jednak to nie koniec – Sara ma również przyrodniego brata, Jakuba Dancewicza.

Jakie są relacje między rodzeństwem Sary James?

Relacje w rodzinie James są wyjątkowo ciepłe. Rozstanie rodziców nie wpłynęło na stosunki Sary z rodzeństwem ani z rodzicami. Mama, Arleta Dancewicz, jest najwierniejszą fanką Sary, zawsze wspierającą i pomagającą w każdym kroku. 

Rodzeństwo Sary James i jej rodzice od zawsze byli związani z muzyką. John James, ojciec Sary, wywarł na niej ogromny wpływ, przekazując pasję do tańca i śpiewu. Sara wspominała, jak wiele razy śpiewali i tańczyli razem, co stanowiło fundament jej muzycznego wykształcenia. Cała rodzina trzyma mocno kciuki za Sarę w każdym ważnym momencie jej kariery.

Skąd wzięła się popularność Sary James?

Sara James to prawdziwy muzyczny fenomen. Jako czternastolatka zdobyła serca Polaków, wygrywając czwartą edycję The Voice Kids. Jej talent nie pozostał niezauważony, co zaowocowało kontraktem z Universal Music Polska. Sukcesy na rodzimej scenie pozwoliły jej wziąć udział w międzynarodowych konkursach. Amerykańskie „Mam Talent” to kolejny krok w jej karierze, gdzie zdobyła uznanie jury, przechodząc aż do finału. Jednak talent Sary nie pojawił się znikąd. Już jako sześciolatka triumfowała w Festiwalu Kolęd w Szczecinku, który stał się dla niej początkiem muzycznej drogi.

Sara uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie doskonaliła się w grze na pianinie. Poza tym korzystała z warsztatów wokalnych w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie miała okazję pracować z doświadczonymi nauczycielami i trenerami wokalnymi.

Fot. główna: Magazyn VIVA! via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: