Sara James – rodzice i pochodzenie młodej artystki

Aleksandra Nabierzyńska

Jakiego pochodzenia jest Sara James? Rodzice młodej artystki to polka Arleta Dancewicz oraz pochodzący z Nigerii John Egwu-James. Jaka jest historia pochodzenia młodziutkiej artystki o polsko-nigeryjskich korzeniach?

Sara James – rodzice

Sara James to młoda piosenkarka, która zasłynęła jako zwyciężczyni licznych konkursów muzycznych. Jaj rodzice to polka Arleta Dancewicz oraz pochodzący z Nigerii John Egwu-James. Po którym z nich zwyciężczyni „The Voice Kids” odziedziczyła talent i dlaczego zawsze może liczyć na ich wsparcie?

Kim jest mama Sary Egwu James? Arleta Dancewicz

Mama Sary Ewgu James to Arleta Dancewicz. Polska jest absolwentką teologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chociaż nie jest związana zawodowo z branżą muzyczną, aktywnie wspiera córkę w rozwoju kariery. Towarzyszyła jej m.in. podczas stresującego występu w Stanach Zjednoczonych „America’s Got Talent”, po którym została z dumą uściskana przez prowadzących program.

Kim jest John Egwu-James? Rodzice Sary James

Tata Sary James to pochodzący z Nigerii John Egwu-James. Wokalista ukończył studia w Polsce. Szerszej publiczności znany jest m.in. z programów „Bitwa na Głosy” i „X-Factor”. To prawdopodobnie po nim młoda wokalistka odziedziczyła niecodzienny talent muzyczny. John James występuje na krajowych i zagranicznych scenach muzycznych duecie Loui&John. Specjalizuje się w repertuarze jazzowym i soulowym.

Rodzice Sary James. Czy są razem?

Rodzice Sary James nie są już razem. Obecnie partnerką życiową Johna jest Anna Egwu-James, z którą muzyk wychowuje kilkuletnią Michelle James i Johna Jamesa Juniora. Chociaż biologiczny rodzice Sary się rozstali, młoda wokalistka może liczyć na ich pełne wsparcie przy każdym wystąpieniu i w kolejnych etapach kariery.

Sara James – pochodzenie

Ojciec Sary James pochodzi z Nigerii, tym samym młoda wokalistka ma częściowo afrykańskie pochodzenie. Jak zawsze podkreśla w wywiadach, jest z niego bardzo dumna. Równocześnie zwierzyła się, że wielokrotnie musiała zmierzyć się z przejawami rasizmu, zarówno w branży, jak i życiu codziennym. Krytykę i hejt najbardziej odczuwa w Internecie. Jak sama przyznaje, największym wsparciem są dla niej polko-nigeryjscy rodzice oraz rodzeństwo.

Sara James – rodzice, którzy umieją wspierać

Rodzice Sary James to polka Arleta Dancewicz i pochodzący z Nigerii muzyk John Egwu-James. Rodzice bardzo wcześnie dostrzegli talent Sary i umożliwili jej rozwój wokalny, zapisując do szkoły muzycznej oraz wspierając podczas pierwszych wystąpień i konkursów muzycznych. Chociaż od wielu lat nie są już razem, pozostają w dobrych stosunkach, kibicując swojej córce oraz umożliwiając jej realizację muzycznych marzeń.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „Sara James – Nie Jest Za Późno (Official Video)?” (Sara James)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: