Przeglądasz teraz

Rodziny gwiazd

tina turner mąż

Tina Turner – mąż, związek, rodzina

Kim była Tina Turner? Mąż, Ike Turner sprawił, że uciekła aż do Szwajcarii. Kolejny związek przypominał artystce, że też może być szczęśliwa. Przeczytaj, jak układało się życie prywatne gwiazdy wielkiego formatu! Poznaj Ike Turnera i Erwina Bacha.
tina turner ike turner jr

Tina Turner, Ike Turner Jr – smutna rodzinna historia

Tina Turner, Ike Turner Jr – zastanawiasz się, kim są dla siebie i jak potoczyły się ich losy? Ike Jr jest synem męża Tiny Turner, muzyka Ike Turnera. Po ślubie małżonkowie wspólnie sprawowali nad nim opiekę. Jak ułożyły się relacje Tiny i Ike Jr? Dowiedz się więcej!
tina turner dzieci

Tina Turner – dzieci biologiczne i adoptowane

Tylko ostatni ignorant może nie wiedzieć, czego dokonała Tina Turner. Dzieci piosenkarki poszły różnymi drogami, niektóre też zrobiły karierę w showbiznesie (nawet jeśli znacznie mniejszą). Poznaj informacje na ich temat!
Czy Ewa Błachnio ma męża

Czy Ewa Błachnio ma męża? Poznaj odpowiedź!

Czy Ewa Błachnio ma męża? To pytanie często zadają sobie fani aktorki, która cały czas jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jak brzmi odpowiedź? Przekonaj się już teraz!
Czy Marta Manowska ma męża

Czy Marta Manowska ma męża lub chłopaka?

Czy Marta Manowska ma męża? Jest to znana polska prezenterka i dziennikarka, która stała się rozpoznawalna głównie dzięki programowi „Rolnik szuka żony”, którego jest prowadzącą. Sprawdź, czy obecnie jest w związku małżeńskim!
rodzice putina

Rodzice Putina – kim są?

Rodzice Putina – kim są? To pytanie zadaje sobie wiele osób, lecz niestety na tę chwilę na ten temat jest więcej spekulacji niż faktów. Dlaczego? Dowiedz się z naszego krótkiego artykułu!
Artur Kozieja pierwsza żona

Artur Kozieja – pierwsza żona i obecna partnerka

Artur Kozieja – pierwsza żona. Czy wiemy, kim była? Z kim obecnie jest milioner i co ich ze sobą połączyło? Co wiemy o aktualnej wybrance Artura Koziei? Zdradzamy szczegóły związków biznesmena!