Małgorzata Foremniak – pierwszy mąż. Poznaj ich niezwykłą historię!

Kaja Nowacka

Kim był pierwszy mąż Małgorzaty Foremniak? Chociaż aktorka i jurorka talent show jest powszechnie znana, stroni od opowiadania o swoim prywatnym życiu. Oto co udało nam się dowiedzieć o Małgorzacie Foremniak i Tomaszu Jędruszczaku.

małgorzata foremniak pierwszy mąż

Życie aktorki pełne jest ekscytujących wydarzeń, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Historia z pierwszym mężem Małgorzaty Foremniak, Tomaszem Jędruszczakiem, jest jednym z najbardziej wzruszających rozdziałów tego życia. Pora sięgnąć w głąb tej opowieści i poznać prawdziwą historię.

Małgorzata Foremniak – pierwszy mąż. Co wiadomo o związku?

Pierwszy mąż Małgorzaty Foremniak, Tomasz Jędruszczak, miał w sobie coś wyjątkowego. Była to szkolna miłość, która przerodziła się w trwały związek małżeński. Mężczyzna nie był związany z branżą rozrywkową, pracował jako informatyk. Owocem ich miłości była córka Aleksandra, urodzona w 1990 roku. Niestety, jak wiele związków, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Zakończyło się rozwodem, a kolejnym bolesnym ciosem dla Małgorzaty była tragiczna śmierć Tomasza w wypadku samochodowym w 2005 roku.

Życie i kariera Małgorzaty Foremniak

Urodzona w Radomiu, wychowana w Jedlińsku, Małgorzata Foremniak zawsze wyróżniała się niezwykłym talentem aktorskim. Jej edukacja miała solidne podstawy, dzięki ukończeniu VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego oraz studiom na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Jej debiut aktorski miał miejsce w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, gdzie przez kilka występowała. Następnie przyszedł czas na warszawski Teatr Kwadrat, gdzie Foremniak dzieliła scenę z takimi sławami, jak Jan Kobuszewski czy Wojciech Pokora. 

Duża popularność przyszła do Małgorzaty dzięki roli w serialu „Na dobre i na złe”. Jej kreacja anestezjolog Zofii Stankiewicz-Burskiej przyniosła jej trzy Telekamery oraz Złotą Telekamerę w 2004 roku. Wielbiciele pamiętają ją również z filmu „Quo vadis” oraz udziału w programie „Taniec z gwiazdami”. Tańczyła w parze z Rafałem Maserakiem, z którym połączył ją płomienny romans.

Jednakże to nie koniec osiągnięć aktorki. Była jurorką w programie „Mam talent!”, grała w serialu „W rytmie serca” i uczestniczyła w licznych projektach filmowych i telewizyjnych. Małgorzata Foremniak jest niewątpliwie jednym z najjaśniejszych gwiazd na polskim niebie aktorskim.

Fot. główna: Sławek via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: październik 2023

Popularne wpisy: