Małgorzata Foremniak, Paweł Jodłowski – cała prawda o ich związku!

Kaja Nowacka

Małgorzata Foremniak i Paweł Jodłowski od jakiegoś czasu pozostają w związku. Chociaż nie afiszują się ze swoją relacją i tak można znaleźć wiele doniesień na ich temat. Jaka prawda kryje się za plotkami? Oto co wiemy!

małgorzata foremniak paweł jodłowski

Gwiazdy, choć żyją w blasku fleszy, często starają się ukrywać swoje życie prywatne przed ciekawskimi oczami opinii publicznej. Nie inaczej jest z Małgorzatą Foremniak i Pawłem Jodłowskim, których życie uczuciowe przez lata było solą w oku paparazzi. Co tym razem udało się nam wyśledzić na temat tej relacji? Czy faktycznie łączy ich uczucie, czy jednak odeszło ono w zapomnienie, a gwiazda leczyła złamane serce? Tak przynajmniej donosił jeden z tabloidów.

Małgorzata Foremniak, Paweł Jodłowski – prawdziwa historia

Związek aktorki z producentem filmowym zaskoczył wielu. Małgorzata Foremniak i Paweł Jodłowski znają się od wielu lat. Przez ten czas łączyły ich przede wszystkim relacje zawodowe. Wszystko zmieniło się dwa lata temu podczas pracy nad musicalem „Chopin musi umrzeć”. Małgorzata grała w nim jedną z głównych ról, zaś Paweł czuwał nad realizacją. Ich relacja nabrała rumieńców w trudnych czasach pandemii. Mimo że Jodłowski mieszka w Londynie, oboje udowodnili, że miłość nie zna granic.

Gwiazdorskie życie i romans na odległość

Związek na odległość to nie lada wyzwanie, ale Małgorzata Foremniak i Paweł Jodłowski zdają się go doskonale przezwyciężać. Aktorka odwiedziła ukochanego w Londynie i miała okazję zobaczyć na żywo koronację króla Karola III. Co więcej, mimo rozpowszechnionych plotek o ich rzekomym rozstaniu, Paweł stanowczo zaprzecza tym informacjom. „To są bzdury” – stwierdził w jednym z wywiadów.

Wcześniejsze związki Małgorzaty były obfite w skandale i gorące plotki. Pamiętamy jej romans z tancerzem Rafałem Maserakiem, który wzbudził niemałe kontrowersje. Tym razem jednak Foremniak postanowiła zachować dyskrecję i skupić się na budowaniu szczęśliwej relacji z Jodłowskim, z dala od medialnego zgiełku.

Czy zatem mamy do czynienia z kolejnym plotkarskim hitem, czy może z prawdziwą, silną miłością? Tego nie wiemy, ale trzymamy kciuki za szczęśliwe zakończenie tej historii!

Fot. główna: Marek Zimakiewicz via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: październik 2023

Popularne wpisy: