Ewa Drzyzga – rozwód ma już za sobą. Czy to rzeczywiście prawda?

Aleksandra Nabierzyńska

Rozwód Ewy Drzyzgi – czy to prawda, czy tylko plotka? Wiele się spekuluje, ale mało wiadomo o życiu prywatnym gwiazdy TVN. Czy jej małżeństwo naprawdę przeżywa kryzys? Ten artykuł rzuca światło na rzeczywistość za kulisami sławy.

ewa drzyzga rozwód

Ewa Drzyzga, znana z prowadzenia programu „Rozmowy w toku”, zawsze chroniła swoje życie prywatne przed mediami. Od lat unika tematów związanych z małżeństwem i rodziną, co rodzi spekulacje i plotki. Jak naprawdę wygląda jej sytuacja rodzinna? Czy nastąpił rozwód Ewy Drzyzgi z mężem?

Ewa Drzyzga – rozwód. Czy dziennikarka jest singielką?

Ewa Drzyzga i Marcin Borowski, jej mąż i zarazem kolega z pracy, od lat unikali medialnego rozgłosu. Mimo plotek o rozstaniu, które pojawiły się w 2020 roku, Drzyzga stanowczo zdementowała te doniesienia. Ich wspólne życie, choć skryte przed oczami opinii publicznej, zdaje się być stabilne. Para wyraźnie postanowiła oddzielić życie zawodowe od prywatnego, co jest rzadkością w świecie show-biznesu. Jednak prawdą są informacje o rozwodzie Ewy Drzyzgi.

Dziennikarka już raz była bowiem mężatką. Jej pierwszym mężem był producent krakowskiego oddziału TVP Andrzej Roszak. To właśnie z nim Ewa Drzyzga wzięła rozwód. Ponownie na ślubnym kobiercu stanęła w 2004 roku – to małżeństwo trwa już 19 lat, jednak nie zawsze było łatwo.

Życie prywatne oraz kariera Ewy Drzyzgi – sukcesy i wyzwania

Ewa Drzyzga, znana z „Rozmów w toku”, zawsze stawiała na profesjonalizm w pracy. Jej kariera nabrała tempa, ale niewątpliwie przysporzyła jej również wyzwań w życiu prywatnym. Jej mąż, Marcin Borowski, nie zawsze pochwalał intensywność jej pracy oraz kierunek, w którym podążał jej program. Na pewno wpłynęło to na ich życie rodzinne. Jednak mimo tych trudności, Drzyzga pozostawała oddana swojej roli dziennikarki i prezenterki.

Razem z mężem konsekwentnie milczeli na temat swojej relacji. Wyjątek stanowił rok 2020, kiedy prasę plotkarską obiegła informacja o rozwodzie Ewy Drzyzgi i Marcina Borowskiego. Według ówczesnych doniesień dziennikarka miała opuścić dom pod Krakowem i przenieść się do Warszawy, gdzie otrzymała pracę w „Dzień dobry TVN”. Drzyzga złamała wtedy swoją zasadę i wydała oświadczenie dementujące nieprawdziwe publikacje.

Ewa Drzyzga niejednokrotnie wyrażała, że jej priorytet to rodzina, mimo zobowiązań zawodowych. Jej życie zawodowe i prywatne, stanowiły dla niej ważną równowagę. Mimo że sukcesy zawodowe nie zawsze szły w parze z osobistym szczęściem, ale Drzyzga konsekwentnie starała się znaleźć złoty środek między oboma światami.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Jak wybrać odpowiedni materac i poduszkę? TEMPUR w programie Ewy Drzyzgi – 36.6” via YouTube.com – Tempur PolskaZobacz także:
Archiwum: listopad 2023

Popularne wpisy: