Justyna Kowalczyk – romans z Maciejem Kurzajewskim to plotka!

Kaja Nowacka

Swego czasu media śledziły życie Justyny Kowalczyk. Romans z Maciejem Kurzajewskim był jedną z plotek na temat mistrzyni olimpijskiej. Żadne z nich nigdy nie odniosło się do tych rewelacji.

justyna kowalczyk romans z maciejem kurzajewskim

Ta historia zaczęła się wiele lat temu, kiedy media obiegła wiadomość o romansie mistrzyni olimpijskiej z żonatym dziennikarzem. Choć nie padło nazwisko Macieja Kurzajewskiego, wiele osób łączyło go z tą aferą. Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się tej sprawie bliżej i odkryć, co naprawdę się wydarzyło. Skąd wzięły się plotki o romansie z Maciejem Kurzajewskim? Justyna Kowalczyk nigdy nie mówiła publicznie o swoich związkach.

Justyna Kowalczyk – romans z Maciejem Kurzajewskim. O co chodziło?

W roku 2013 i 2014 prasa plotkarska rozpisywała się o tajemniczym związku Justyny Kowalczyk. Romans z Maciejem Kurzajewskim był jedną z hipotez, jaką wtedy stawiano. Do mediów przedostała się bowiem informacja, że znana z osiągnięć sportowych kobieta, rzeczywiście była wiązana z dziennikarzem TVP. 

Maciej Kurzajewski komentował wtedy wydarzenia sportowe, jednak to nie on złamał serce mistrzyni. Justyna Kowalczyk nigdy nie wypowiadała się publicznie o tej relacji. Z korytarzowych plotek wiadomo jednak, że rozmawiała z ówczesnymi władzami TVP, by odsunęły jej byłego partnera od komentowania zawodów z jej udziałem. 

Ostatecznie mistrzyni ułożyła sobie życie u boku Kacpra Tekielego, z którym doczekała się synka. Niestety w maju 2023 roku biegaczkę dotknęła bolesna strata. Jej ukochany mąż zginął podczas wspinaczki w Alpach. Mężczyzna realizował swój plan zdobycia wszystkich alpejskich czterotysięczników.

Maciej Kurzajewski był łączony z wieloma kobietami

Justyna Kowalczyk nie jest jedyną stroną tej plotki. Również Maciej Kurzajewski mógł poczuć się dotknięty spekulacjami tabloidów. W tamtym czasie był mężem Pauliny Smaszcz (para rozwiodła się w 2020 roku). Później łączono go z wieloma kobietami, w tym z Izabellą Krzan. Prawdziwy okazał się jedynie romans z Katarzyną Cichopek. Chociaż ich związek rozpoczął się od skandalu, okazał się trwały. Para właśnie przygotowuje się do ślubu.

Fot. główna: Piotr Drabik via Wikipedia, CC BY 2.0 | Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: listopad 2023

Popularne wpisy: