Hubert Urbański – tatuaż na dłoni. Jaka jest jego symbolika?

Kaja Nowacka

Tatuaż na dłoni Huberta Urbańskiego nie rzuca się w oczy w telewizji. Charyzmatyczny prowadzący „Milionerów”, znany z nienagannego stylu i eleganckich garniturów, kryje pod nimi osobiste symbole. Co dokładnie oznaczają?

hubert urbański tatuaż na dłoni

Kiedy wyłącza się kamera telewizyjna, a światła studia przygasną, niejedna gwiazda pokazuje bardziej osobiste oblicze. Hubert Urbański, dotąd kojarzony głównie z kultowym formatem telewizyjnym, ma swoją indywidualną historię, zapisaną atramentem na skórze. W artykule wyjaśniamy symbolikę tatuaży na dłoni Huberta Urbańskiego. Nie jest to zresztą jedyna tego typu ozdoba na ciele prezentera.

Hubert Urbański – tatuaż na dłoni

Tatuaże na dłoni Huberta Urbańskiego to nie tylko ozdoby. Litery wytatuowane na palcach dłoni prowadzącego „Milionerów” to inicjały imion jego czterech córek. Choć w trakcie nagrywania odcinków programu tatuaże są skrzętnie ukrywane pod makijażem, w życiu prywatnym stanowią one wyraz głębokiej rodzicielskiej miłości i przywiązania do najbliższych. To ciekawy kontrast pomiędzy publicznym wizerunkiem Urbańskiego a prywatnym, pełnym emocji obrazem ojca rodziny.

Z kolei ogromny tatuaż smoka na plecach dziennikarza, mimo że nie jest eksponowany na ekranie, również skrywa swoje znaczenie. Choć jego interpretacja pozostaje tajemnicą dla fanów, może być odzwierciedleniem siły, mądrości czy odwagi – cech, które z pewnością przydają się Urbańskiemu w prowadzeniu programów na żywo.

Kariera Huberta Urbańskiego w telewizji

Zanim stał się twarzą „Milionerów”, Hubert Urbański zdobywał doświadczenie w radiu, by następnie na dobre zadomowić się na ekranach naszych telewizorów. Jego telewizyjna obecność to nie tylko role prowadzącego, ale również udział w innych formatach, takich jak „Pytanie na śniadanie” czy „The Voice Of Poland”.

Widzowie pokochali go za specyficzny styl prowadzenia i niepowtarzalne „ostatecznie?”, które stało się wręcz znakiem rozpoznawczym Urbańskiego. Praca w telewizji śniadaniowej dała mu natomiast możliwość pokazania się z innej, bardziej swobodnej strony. Za każdym razem, niezależnie od formatu, Urbański pozostaje jednak wierny swojemu stylowi. Zarówno w kwestii prowadzenia, jak i osobistego podejścia do życia, co podkreślają jego tatuaże.

Fot. główna: Piotr Drabik via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: listopad 2023

Popularne wpisy: