Córki Huberta Urbańskiego. Marianna Urbańska oraz jej siostry – kim są?

Kaja Nowacka

Hubert Urbański i Marianna Urbańska to zgrany rodzinny duet. Nie jest to jednak jedyne dziecko prezentera, który doczekał się czwórki dzieci. Oto co wiadomo o jego rodzinnych koligacjach!

hubert urbański marianna urbańska

Hubert Urbański, jak mało kto, potrafi łączyć życie zawodowe z rodzinne. W tym artykule zajrzymy za kulisy codzienności tego znanego prezentera i odkryjemy, jakie wartości są dla niego najważniejsze. Spójrzmy bliżej na jego relacje z córkami, które, choć w różnym wieku, wydają się mieć ze sobą i z ojcem wyjątkową więź. Co łączy Huberta Urbańskiego i Mariannę Urbańską, która jest jego najstarszym dzieckiem?

Hubert Urbański, Marianna Urbańska – jaka jest ich relacja?

Dziennikarz nie kryje dumy z bycia ojcem czterech córek. Hubert Urbański i Marianna Urbańska, a także Hubert Urbański i Krystyna Urbańska – są to jego najstarsze dzieci, już od dawna pracujące na własny rachunek.

Marianna, najstarsza z rodzeństwa, ma już ponad 30 lat, a jej związek z ojcem wydaje się być równie bliski jak w dzieciństwie. Krystyna jest cenioną graficzką, która stroni od życia w blasku show-biznesu. Ich mamą jest pierwsza żona prezentera Urszula Engelmayer.

Hubert Urbański i córki z drugiego małżeństwa

Osoby, które śledzą życia prywatnego, na pewno zastanawiają się, co łączy Huberta Urbańskiego i Stefanię Urbańską. Jest to nastoletnia córka dziennikarza, będąca owocem małżeństwa z Julią Chmielnik. Podobnie wygląda pokrewieństwo Huberta Urbańskiego i Danuty Urbańskiej. To najmłodsza latorośl, która również wkracza w wiek nastoletni.

Hubert Urbański to nie tylko osobowość telewizyjna, ale troskliwy ojciec, który stara się dbać o swoje córki. Zakończenie małżeństw nie przeszkodziło ich relacjom.

Fot. główna: Piotr Drabik via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: listopad 2023

Popularne wpisy: