Hubert Urbański – samochód. Co za zmiana!

Kaja Nowacka

Hubert Urbański i samochód – te słowa kiedyś szły ze sobą w parze jak najlepsi przyjaciele. Dziś gwiazdor telewizyjny przyznaje, że magia czterech kółek przestała na niego działać. Czyżby nadszedł koniec jednej z wielkich motoryzacyjnych miłości w świecie show-biznesu?

hubert urbański samochód

Ta niespodziewana zmiana pasji Urbańskiego wzbudza zainteresowanie nie tylko wśród fanów motoryzacji, ale i wszystkich, którzy śledzą życie celebrytów. Hubert Urbański, twarz znanego teleturnieju i od lat zdeklarowany fan szybkich aut, zaskakuje swoim nowym podejściem do motoryzacji. Dlaczego prezenter zdecydował się na taki zwrot akcji i co teraz pobudza mu wyrzut adrenaliny? Co wiadomo o samochodach Huberta Urbańskiego?

Hubert Urbański – samochód

W tej chwili nie wiemy, jaki jest samochód Huberta Urbańskiego. Dawniej jednak motoryzacja była jego ogromną pasją. Często był widywany za kółkiem, prezentował się jako wzór miłośnika motoryzacji. Jednak, jak sam przyznał, ten rozdział w jego życiu powoli się zamyka. Coraz częściej zamiast szybkich maszyn wybiera podróż metrem, ceniąc sobie wygodę i dostępność miejskiego transportu. Co skłoniło Urbańskiego do takiej zmiany?

Jakimi samochodami jeździł Hubert Urbański? Był posiadaczem luksusowego Land Rovera, widywano go również w innych autach premium (np. Porsche). Na pewno jako osobowość telewizyjna wiele z nich mógł testować za darmo lub otrzymywał spore zniżki na zakup. Wszystko zmieniło się po rozwodzie z drugą żoną. Wtedy prezenter był widziany w toyocie corolli wartej… kilka tysięcy złotych.

Obecnie w mediach społecznościowych prezentera próżno szukać zdjęć jego auta. Wiemy za to, że Urbański jest zapalonym motocyklistą.

Kariera Huberta Urbańskiego

Hubert Urbański to nazwisko, które od lat jest rozpoznawalne w polskich domach. Jego kariera telewizyjna jest bogata w różnorodne formaty – od prowadzenia programów rozrywkowych po kultowe teleturnieje. Zawsze z uśmiechem i charakterystycznym dla siebie spokojem, Urbański zdobywał sympatię widzów, którzy z niecierpliwością czekali na kolejne odcinki z jego udziałem. Niezależnie od tego, jakie pojazdy teraz wybiera, jego kariera świadczy o tym, że prawdziwe pasje nie zawsze potrzebują paliwa.

Jednak to nie koniec zmian w życiu prezentera. Odkąd odsunął się od motoryzacyjnych przyjemności, Urbański ma więcej czasu na inne zainteresowania. Jego życie i kariera pokazują, że nawet największa pasja może ewoluować, a w jej miejsce mogą pojawić się nowe, czasem zaskakujące hobby. Co przyniesie przyszłość? Tego jeszcze nie wiemy, ale jedno jest pewne – Hubert Urbański może nas jeszcze zaskoczyć.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Hubert Urbański w więzieniu” via YouTube.com – DobraNoc ATMZobacz także:
Archiwum: listopad 2023

Popularne wpisy: