Hubert Urbański, Urszula Engelmayer – co wiemy o ich związku? Sprawdź to!

Kaja Nowacka

Hubert Urbański i Urszula Engelmayer to para, która swego czasu wywoływała spore zainteresowanie mediów. Ich drogi rozeszły się w 2002 roku, pozostawiając po sobie długą listę wspólnych wspomnień i dwie córki. Co dzieje się w życiu Huberta Urbańskiego po tych wydarzeniach?

hubert urbański urszula engelmayer

Historia Huberta Urbańskiego i Urszuli Engelmayer jest dowodem na to, że życie zawodowe i prywatne gwiazd może przypominać rollercoaster – pełen wzlotów i upadków, niespodziewanych zakrętów i emocjonujących zwrotów akcji. Po rozstaniu z Urszulą Engelmayer, które odbiło się szerokim echem, Urbański nie zniknął ze świata show-biznesu. Wręcz przeciwnie, z czasem stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterów. Jego kariera w telewizji kwitła, przynosząc mu popularność i uznanie widzów.

Hubert Urbański, Urszula Engelmayer – co o nich wiadomo?

Relacja Huberta Urbańskiego i Urszuli Engelmayer nie została mocno nagłośniona. Była żona gwiazdy, Urszula Engelmayer, pozostaje w cieniu medialnej kariery Urbańskiego, choć ich wspólne życie zaowocowało dwiema córkami. Marianna i Krystyna to najstarsze latorośle prezentera. Ma jeszcze dwoje innych dzieci (również córki) z małżeństwa z Julią Chmielnik. Po rozwodzie w 2002 roku Hubert Urbański nieprzerwanie jest obecny w polskiej przestrzeni medialnej, tworząc nowe rozdziały swojej zawodowej historii.

Co robi Urszula Engelmayer? Kobieta żyje z dala od świata mediów i show-biznesu, strzegąc swoją prywatność. Wiadomo jedynie, że jest socjolożką.

Rozwód a kariera Huberta Urbańskiego

Rozwód nie przeszkodził Urbańskiemu w rozwijaniu kariery w mediach. Począwszy od pracy radiowej, poprzez szereg programów telewizyjnych, aż po udział w reality show – Urbański udowodnił, że potrafi przetrwać w zmieniającej się rzeczywistości show-biznesu. Jako prezenter „Milionerów” i prowadzący „Tańca z gwiazdami”, zyskał sympatię widzów, a jego nazwisko stało się synonimem telewizyjnego sukcesu.

Kariera po rozstaniu

Z czasem Urbański rozszerzał swoje horyzonty, próbując swoich sił w różnych formatach telewizyjnych. Niezależnie od tego, czy towarzyszył nam w wieczornym quizie, czy pomagał realizować marzenia w „Dla ciebie wszystko”, wykazywał się talentem do tworzenia bliskiego kontaktu z widzem. Praca w „Bitwie na głosy” oraz „The Voice of Poland” tylko potwierdziła jego wszechstronność jako prezentera. Hubert Urbański, mimo przeciwności losu, nie ustawał w pogoni za medialnymi wyzwaniami, tworząc telewizyjną historię na naszych oczach.

Życie prywatne Huberta Urbańskiego

Nie wiemy, jak układały się relacje Huberta Urbańskiego i Urszuli Engelmayer po rozwodzie. Prezenter układał sobie życie z wieloma kobietami. Wszedł też w kolejny związek małżeński, który również zakończył się fiaskiem. Chociaż rozstanie z Julią Chmielnik przebiegało w atmosferze skandalu, prezenter nie przestał szukać szczęścia. Był związany między innymi z Joanną Majstrak, Weroniką Woroch, a ostatnio jest widywany z tajemniczą, piękną brunetką.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Hubert Urbański: W Milionerach jestem już 21 lat” via YouTube.com – Anywhere Platforma MedialnaZobacz także:
Archiwum: listopad 2023

Popularne wpisy: