Hubert Urbański – żona numer dwa była córką znanego aktora!

Kaja Nowacka

Co wiadomo o żonie Huberta Urbańskiego? Po burzliwym rozwodzie w 2013 roku, życie uczuciowe prezentera stało się częstym tematem dyskusji. Z kim obecnie dzieli życie znany prowadzący „Milionerów”? Zapraszamy do śledzenia kolejnych rozdziałów jego osobistego scenariusza.

hubert urbański żona

Pomimo licznych spekulacji i plotek, prywatne życie Huberta Urbańskiego zdaje się być księgą z mnóstwem nierozwiązanych zagadek. Każda pojawiająca się u jego boku kobieta szybko staje się obiektem zainteresowania prasy. Czy obecnie serce gwiazdora TVN bije dla kogoś wyjątkowego? Zbadajmy tę kwestię bliżej, odkrywając fakt za faktem. Wyjaśniamy również, kim była żona Huberta Urbańskiego – zarówno pierwsza, jak i druga.

Hubert Urbański – żona. Co wiadomo o jego związkach?

Odpowiadając na pytanie o żonę Huberta Urbańskiego – obecnie prezenter pozostaje oficjalnie singlem. Jego ostatnie znane małżeństwo z Julią Chmielnik zakończyło się rozwodem w 2013 roku. Pomimo że ich wspólna droga życiowa rozdzieliła się, z tego związku pozostały dwa największe skarby – córki, Stefania i Danuta. Od tamtego czasu, Urbański nie zdecydował się na ponowne zawarcie małżeństwa, choć nie brakuje mu towarzystwa.

Julia Chmielnik nie jest postacią anonimową. Jej ojcem był aktor Jacek Chmielnik (znany z takich filmów jak „Va banque” czy „Seksmisja”), po którym odziedziczyła aktorską pasję. Jest dyplomowaną aktorką i wykładowczynią na łódzkiej PWSFTviT oraz Akademii Teatralnej w Warszawie. Oprócz tego realizuje się jako trenerka dykcji oraz śpiewu.

Co wiadomo o Hubercie Urbańskim?

Hubert Urbański to twarz „Milionerów”, ale jego kariera jest znacznie bogatsza. Nie tylko sprawdził się jako prowadzący, ale również jako aktor i prezenter innych programów. Był dwukrotnie żonaty – jego pierwsza małżonka to Urszula Engelmayer, z którą doczekał się dwóch córek. W 2009 roku Julia Chmielnik stała się jego drugą żoną. Pomimo kolejnych rozdziałów w jego prywatnym życiu, kariera Huberta nie zwalnia tempa, pokazując jego niezachwianą pozycję w świecie mediów.

Prezenter łączony jest z wieloma pięknymi kobietami. Ostatnio jednak nie afiszuje się ze swoimi związkami.

Fot. główna: Ja Fryta from Strzegom via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: listopad 2023

Popularne wpisy: