Małgorzata Opczowska – pierwszy mąż. Czy są jeszcze ze sobą?

Aleksandra Nabierzyńska

Małgorzata Opczowska – pierwszy mąż popularnej prezenterki telewizyjnej nie jest nam znany z imienia. Jednak wiemy, że ma z nim syna, którego obecnie wychowuje z drugim mężem. Przeczytaj więcej na temat jej związków.

małgorzata opczowska pierwszy mąż

Z wykształcenia prawnik, a z zamiłowania dziennikarka, czyli Małgorzata Opczowska. Pierwszy mąż nie jest osobą medialną, drugi jest dziennikarzem TVP. Dowiedz się więcej o życiu prywatnym Małgorzaty.

Kim jest Małgorzata Opczowska?

Małgorzata Opczowska urodziła się w Krakowie i ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jednak wkrótce zmieniła swoją ścieżkę kariery, bo jej wyobrażenia o pracy w tym zawodzie były zupełnie inne. Chciała pomagać ludziom, tymczasem na sali sądowej rządzą suche przepisy prawa. Uznała, że więcej dobrego może zdziałać w świecie telewizji. Karierę dziennikarską rozpoczęła jeszcze na studiach. Od kilkunastu lat jest związana z Telewizją Polską. Jest znana przede wszystkim jako prowadząca programu „Pytanie na śniadanie”. Wcześniej prowadziła interaktywne teleturnieje.

Małgorzata Opczowska – pierwszy mąż. Czy wiemy, kim był?

Wiele osób chce znać życie prywatne znanych postaci, takich jak Małgorzata Opczowska. Pierwszy mąż dziennikarki nie udzielał się medialnie, dlatego w internecie nie ma zbyt wielu informacji na jego temat. Wiemy jednak, że byli razem przez około 10 lat i mają syna Maksa. Jak wyjawiła Małgorzata w jednym z wywiadów, rozwód był dla niej traumatycznym przeżyciem. Wychodząc za mąż, nie brała takiej opcji pod uwagę. Miała nadzieję, że będzie to związek na dobre i na złe, który będzie trwał do końca ich życia. Jednak stało się inaczej. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para się rozeszła, ale dziennikarka wkrótce znalazła nową miłość.

Drugi ślub Małgorzaty

Drugim mężem Małgorzaty jest dziennikarz TVP Jacek Łęski, który jest od niej starszy około 20 lat. Znali się od wielu lat, bo razem pracują w TVP. Było to uczucie, które rozwinęło się na bazie przyjaźni, w czasie, gdy Małgorzata była jeszcze w poprzednim związku. Pobrali się w sierpniu ubiegłego roku. Romantyczny ślub odbył się na plaży w Jastarni. Panna młoda miała na sobie cudowną zwiewną suknię i wianek z kwiatów na głowie. Para obecnie mieszka na warszawskim Mokotowie.

Fot. główne: zrzut ekranu z filmu „Jak Małgorzata Opczowska poznała męża?” via Youtube.com (Party)Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: