Małgorzata Godlewska – wykształcenie. Tego na pewno się nie spodziewasz!

Michał Wójtowicz

Kim z zawodu jest Małgorzata Godlewska? Wykształcenie celebrytki zaskakuje osoby, oceniające ją po wyglądzie. Zobacz, jakie tajemnice kryje ta internetowa osobowość, która lubi szokować.

małgorzata godlewska wykształcenie

Małgorzata Godlewska – wykształcenie i profesja. Kim jest naprawdę?

Wykształcenia Małgorzacie Godlewskiej może zazdrościć każdy, kto chciałby wykonywać jakikolwiek zawód medyczny. Kobieta studiowała bowiem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, dzięki czemu została pielęgniarką. Wielu jej fanów i krytyków mogło tego nie wiedzieć, ale Małgosia spędziła wiele lat, pracując na oddziale traumatologii w szpitalu wojskowym na Szaserów. Dlaczego? Bo medycyna to jej prawdziwa pasja!

Ciepła i miła pielęgniarka zaskakuje internautów!

Czy znacie inną stronę Małgorzaty Godlewskiej? Ciepłą, miłą, empatyczną – jest pielęgniarką z prawdziwego zdarzenia. Małgosia, choć często spotyka się z hejtem, potrafi wykazać się profesjonalizmem i prawdziwym zaangażowaniem w pracy z pacjentami. Jest uważana za wesołą osobę, która ma świetne podejście do pacjentów. Mimo iż jej „drugie życie” to aktywność w mediach społecznościowych, udawało jej się połączyć na co dzień.

Małgorzata Godlewska – wykształcenie przekłada się na jej działalność

Nie ma wątpliwości, że swoje wykształcenie Małgorzata Godlewska realizuje na co dzień. Za swoją postawę podczas trwania pandemii została wyróżniona odznaczeniem Ministra Zdrowia – otrzymała je za zasługi dla ochrony zdrowia. Wielu osobom trudno jest wyobrazić sobie, że wizerunek skandalistki może kryć profesjonalistkę, ratującą ludziom życie. 

Czy to wszystko, co mamy do powiedzenia o Małgosi? Na pewno nie! Zachęcamy wszystkich do dalszego odkrywania tajemnic tej fascynującej postaci.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Małgorzata Godlewska – Dajcie Polakom rządzić…” via YouTube.com – GODLEWSKAZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: