Ewa Chodakowska – wykształcenie gwiazdy polskiego fitnessu zaskakuje!

Aleksandra Nabierzyńska

Co wiadomo o wykształceniu Ewy Chodakowskiej? Znana trenerka nie robi z tego żadnej tajemnicy. Co ciekawe, by poszerzać swoją wiedzę z dziedziny fitnessu, wyjechała nawet z Polski!

ewa chodakowska wykształcenie

Polska ikona fitness, znana z pasji do zdrowego stylu życia, ma fascynującą historię edukacji. Zaczynając od szkolnych lat w Sanoku, po studia w Grecji – jej ścieżka życiowa jest pełna niespodzianek. Przyjrzyjmy się bliżej, jak wykształcenie Ewy Chodakowskiej wpłynęło na jej karierę? Jakie zdobyte przez nią doświadczenia i umiejętności pomogły jej stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży fitness w Polsce? 

Ewa Chodakowska – wykształcenie. Gdzie się uczyła trenerka Polek?

Ewa Chodakowska, urodzona i wychowana w Sanoku, ukończyła tam I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej. Jej edukacyjna ścieżka nie zakończyła się jednak w Polsce. Przeprowadzka do Grecji otworzyła przed nią nowe horyzonty. W Atenach ukończyła Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens, co było kluczowe dla jej dalszej kariery jako trenerki personalnej.

Zaskakuje cię wykształcenie Ewy Chodakowskiej? Trenerka znana jest ze swojej pracowitości oraz uporu w dążeniu do celu. Nic więc dziwnego, że postarała się zdobyć wiedzę z dziedziny, którą zajmuje się na co dzień.

Sukcesy zawodowe Ewy Chodakowskiej

Zdobycie wiedzy i umiejętności w Grecji pozwoliło Ewie Chodakowskiej na rozwój kariery w Polsce. Zaczynała od prowadzenia blogów i udziału w programach telewizyjnych, promując zdrowy tryb życia. Jej zaangażowanie szybko przyniosło efekty – została okrzyknięta „polską królową fitnessu”. Zdobyła rzeszę fanów (przez złośliwych nazywane wyznawczyniami) i rozkręciła prawdziwe biznesowe imperium.

Ewa Chodakowska wydała osiemnaście DVD z programami treningowymi i zdobyła rekord Guinnessa w największym otwartym treningu fitness. Założyła także platformę VOD BeActive TV, udowadniając swoje umiejętności zarówno jako trenerka, jak i przedsiębiorczyni. Ewa zajmuje się nie tylko treningami – sukcesywnie poszerza swoje biznesowe portfolio. Jest między innymi właścicielką firmy kateringowej (z posiłkami dietetycznymi), a także producentką kosmetyków.

Wiele z tych osiągnięć wynika z solidnego wykształcenia i determinacji w dążeniu do celu. Wszystko zawdzięcza swojej pracy oraz wyczuciu trendów.

Fot. główna Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: listopad 2023

Popularne wpisy: