Agnieszka Woźniak-Starak – wykształcenie. Czego wyuczyła się gwiazda?

Kaja Nowacka

Wykształcenie Agnieszki Woźniak-Starak budzi zrozumiałe zainteresowanie osób, które śledzą kariery i życie ludzi z czerwonych dywanów. Przekonaj się, że w jej przypadku nie ma mowy o chowaniu dyplomów do szuflady!

agnieszka woźniak-starak wykształcenie

Czy dla Agnieszki Woźniak-Starak wykształcenie stało się przepustką do kariery? Możemy jedynie spekulować, co było ważniejsze – jej własne chęci, zaangażowanie i praca, czy też umiejętności zdobyte w trakcie edukacji na najwyższym poziomie. A może w jej przypadku wystąpił tzw. efekt synergii? Jej profesorowie z czasów studenckich na pewno odczuwają satysfakcję, że przyłożyli rękę do rozwinięcia talentów takiej gwiazdy.

Kim z wykształcenia jest Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak to przede wszystkim wykształcona dziennikarka – ma też wiedzę w zakresie nauk politycznych. To, czego nauczyła się na studiach i w trakcie wszelkiego rodzaju praktyk, znalazło kontynuację na najwyższym szczeblu branży medialnej. A doświadczenie zyskiwała już w trakcie zdobywania swojego zawodowego wykształcenia. Gdyby jednak ograniczać się tylko do edukacji, łącznie trzy instytucje dały jej gruntowne przygotowanie do kariery, którą znamy.

Agnieszka Woźniak-Starak – wykształcenie, ukończone szkoły i kierunki

Swoją edukacyjno-zawodową ścieżkę zaczynała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Tam otrzymała solidne podstawy dla kariery dziennikarskiej. Ale to nie wszystko, bo Agnieszka nie skończyła na tym punkcie swojego kształcenia i stale ulepszała swoje umiejętności. Nie chodzi tutaj wyłącznie o kolejne prace w mediach.

Dziennikarskie wykształcenie Agnieszki Woźniak-Starak zostało wzbogacone na podyplomowym studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej. Mało tego – nasza gwiazda ma jeszcze licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. To świetnie obrazuje, jak bardzo była zmotywowana do rozwoju branży medialnej.

Z czego znana jest Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak jest znana przede wszystkim z jej pracy w telewizji. Przez wiele lat była twarzą TVP, prowadząc takie programy jak „Kawa czy herbata?”, „Pytanie na śniadanie” oraz „Bitwa na głosy”. Jest także znana jako konferansjerka Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu.

Nie tylko TVP miała przyjemność współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak. W 2013 roku przeniosła swoje talenty do Grupy TVN. Prowadziła dla niej już wiele różnych programów i magazynów, takie jak „Dzień dobry TVN”, „Na językach”, czy „Ameryka Express”. W mediach wykorzystano pełnię jej talentu i wykształcenia, czyniąc z niej jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej telewizji.

Fot. główna: Ja Fryta via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: