Agnieszka Woźniak-Starak – majątek, który robi wrażenie! Jaką ma fortunę?

Kaja Nowacka

Co wiemy o finansach Agnieszki Woźniak-Starak? Majątek tej dziennikarki jest tematem, który od dawna budzi zaciekawienie. Jak wygląda sytuacja jednej z najbardziej znanych celebrytek?

agnieszka woźniak-starak majątek

Agnieszka Woźniak-Starak – majątek w szczegółach

Majątek Agnieszki Woźniak-Starak jest naprawdę duży. Powszechnie znana dziennikarka, może pochwalić się nie tylko dochodami z pracy, ale także sporym spadkiem po zmarłym mężu, Piotrze Woźniaku-Staraku. Oczywiście nie znamy konkretnych liczb, jednak w grę mogą wchodzić milionowe kwoty. Do tego należy dodać odziedziczone nieruchomości oraz luksusowe samochody.

Mimo tak ogromnych zasobów majątek Agnieszki Woźniak-Starak jest przez nią stale pomnażany. Poza pracą w telewizji kobieta może liczyć na kontrakty reklamowe, a także pieniądze ze współprac. Oprócz tego prezenterka zajmuje się również konferansjerką.

Kim jest Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak to znana i lubiana dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna. Swoją karierę rozpoczęła w Telewizji Polskiej, skąd przeniosła się do TVN. Zasłynęła jako prowadząca popularne programy takie jak „Dzień dobry TVN” czy „Ameryka Express”. Jej osobowość i charyzma zjednały widzów, a doświadczenie nabyte podczas pracy w mediach pozwoliło jej osiągnąć wysoki poziom profesjonalizmu. To wszystko wpływa na pomnażanie majątku Agnieszki Woźniak-Starak.

Agnieszka nie jest tylko twarzą telewizji. Była również aktywna w radiu, gdzie jej głos stał się znany i rozpoznawalny dla wielu słuchaczy. Prywatnie celebrytka ma za sobą dwa małżeństwa – z Adamem Badziakiem, które trwało od 2008 do 2015 roku, oraz z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym była związana od 2016 do 2019 roku. 

Dziennikarka jest także wielką miłośniczką zwierząt. W swojej willi w podwarszawskim Konstancinie mieszka z kilkoma adoptowanymi psami. Nie ukrywa, że dzięki zwierzętom przetrwała najtrudniejsze momenty w swoim życiu.

Fot. główna: Serecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: