Piotr Woźniak-Starak – wykształcenie. Jak osiągnął sukces w biznesie?

Michał Wójtowicz

Ciekawi cię, jak wyglądała edukacyjna ścieżka Piotra Woźniaka-Staraka? Wykształcenie mogło mu pomóc na drodze do sukcesu. Spojrzeliśmy wnikliwe na kwestię edukacji tej nietuzinkowej postaci świata show-biznesu.

Piotr Woźniak-Starak – wykształcenie na najwyższym poziomie

Wykształcenie Piotra Woźniaka-Staraka było niezwykle gruntowne. Takich możliwości zazdrościło mu wiele osób! Jego edukacyjna przygoda zaczęła się od nauki w Szwajcarii, a następnie była kontynuowana w Stanach Zjednoczonych. Tam Woźniak-Starak ukończył prestiżowe uczelnie, takie jak Emerson College w Bostonie oraz Parsons School of Design w Nowym Jorku. Po powrocie do Polski postanowił zastosować zdobyte umiejętności w praktyce.

Kim był Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak był postacią, której nie dało się zaszufladkować. Znany producent filmowy, biznesmen, który nie obawiał się nowych wyzwań i szedł niebanalnymi ścieżkami. Można by pomyśleć, że jako syn znanego miliardera nie musiał wysilać się zbytnio. Nic bardziej mylnego! Wszystko, co osiągnął, było wynikiem jego ciężkiej pracy i wytrwałości.

Jego umiejętności były cenione nie tylko w Polsce, ale również za granicą, co potwierdzają międzynarodowe sukcesy jego filmów. Wyprodukował między innymi takie kinowe hity, jak „Bogowie” oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Wielu pamięta go też jako męża popularnej prezenterki telewizyjnej, Agnieszki Woźniak-Starak, z którą tworzył jedno z najgorętszych duetów polskiego show-biznesu.

Pasmo sukcesów przerwała jego tragiczna, przedwczesna śmierć. Piotr Woźniak-Starak utonął w jeziorze Kisajno na Mazurach, po tym, jak wypadł z prowadzonej przez siebie motorówki. Wypadek miał miejsce w połowie sierpnia 2019 roku w pobliżu posiadłości, która należała do rodziny Woźniaków-Staraków.Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: