Pierwsza żona Jerzego Staraka i obecna wybranka

Aleksandra Nabierzyńska

Pierwsza żona Jerzego Staraka ma z nim syna, Patryka. Z drugą żoną biznesmen ma córkę Patrycję. Zdradzamy szczegóły z ich życia prywatnego!

pierwsza żona jerzego staraka

Pierwsza żona Jerzego Staraka, jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, nie jest osobą publiczną i nie znamy jej nawet z imienia. Wspólnie mają syna Patryka. Teraz biznesmen jest w nowym związku. Poznaj szczegóły!

Kim jest Jerzy Starak?

Pochodzący z Cieszyna Jerzy Starak to znany polski przedsiębiorca. Jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Przez jakiś czas mieszkał we Włoszech. Ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe, które przyniosły mu fortunę. Wprowadził na polski rynek znane firmy takie jak Nutricia, Colgate, Palmolive czy Bols. Jest właścicielem największych polskich firm farmaceutycznych – Polpharma i Polfa Warszawa, a także zarządza udziałami w Zakładach Tłuszczowych Kruszwica oraz Herbapolu Lublin.

Pierwsza żona Jerzego Staraka

Czy wiemy, kim jest pierwsza żona Jerzego Staraka? Niestety media nie podają takich informacji. Wiadomo jednak, że Jerzy ma z pierwszego małżeństwa syna Patryka. Pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem, a przedsiębiorca wkrótce ożenił się ponownie.

Kolejne małżeństwo Jerzego Staraka

Obecną żoną Jerzego Staraka jest restauratorka i bizneswoman Anna Woźniak-Starak. Anna mieszkała przez jakiś czas w Chicago. Ukończyła szwajcarski Aiglon College, a także amerykański Uniwersytet Browna. Była żoną prawnika, Jerzego Woźniaka, z którym miała syna, Piotra. Niestety, gdy ich potomek miał zaledwie siedem lat, mąż Anny zmarł. Mniej więcej w tym czasie małżeństwo Jerzego Staraka dobiegło końca. Los połączył wdowę i rozwodnika, a po kilkunastu miesiącach od poznania się postanowili się pobrać. Obecnie prowadzą razem fundację, która pomaga wypromować się młodym ludziom. Wspólnie mają córkę Julię, która jest absolwentką szkoły Aiglon College w Szwajcarii. Ukończyła także neurologię i ekonomię na Uniwersytecie Brown w Stanach Zjednoczonych.

Fot. główne: zrzut ekranu z filmu „Jerzy Starak otrzymał nagrodę Lewiatana” via Youtube.com (Konfederacja Lewiatan).Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: