Rafał Brzoska – pierwsza żona była wspólniczką w biznesie

Michał Wójtowicz

Rafał Brzoska – pierwsza żona biznesmena nie jest osobą publiczną i niewiele wiemy na jej temat. Z kolei druga jest znaną postacią w polskim show-biznesie. Wyjawiamy historię jego związków!

rafał brzoska

Filantrop, inwestor i jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, czyli Rafał Brzoska. Pierwsza żona biznesmena nie jest znaną postacią, za to druga Omena Mensah to popularna polska prezenterka. Dowiedz się więcej o życiu miłosnym Rafała.

Kim jest Rafał Brzoska?

Inwestor, przedsiębiorca, filantrop, mecenas start-upów, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, czyli Rafał Brzoska. W 2006 roku założył firmę InPost, która jest jedną z największych w Europie firm kurierskich. Firma wyróżnia się innowacyjnym podejściem do doręczania paczek za pośrednictwem automatycznych paczkomatów. W 2011 roku biznesmen pojawił się na liście najbogatszych Polaków. Co wiemy o jego życiu prywatnym?

Rafał Brzoska – pierwsza żona 

Wiele ludzi chce znać szczegóły z życia prywatnego znanych osób takich jak Rafał Brzoska. Pierwsza żona przedsiębiorcy była jego koleżanką ze studiów, a zarazem biznesową wspólniczką. Jednak zarówno ona, jak i Rafał są osobami, które starają się unikać medialnej uwagi i nie udostępniają szczegółowych informacji dotyczących życia prywatnego. Wiemy jednak, że owocem ich związku są dwie córki. Małżeństwo nie przetrwało i po jakimś czasie Rafał ożenił się ponownie.

Rafał Brzoska – egzotyczny ślub z Omeną Mensah 

Ślub Rafała i Omeny odbył się w RPA w kameralnym gronie przyjaciół i rodziny. Było to w 2019 roku. Parę łączy uczucie, wspólne projekty biznesowe, a także chęć pomagania innym. Jak przyznaje prezenterka, zgadzają się na wielu płaszczyznach i patrzą w tym samym kierunku. Wspólnie mają syna Vincenta, który urodził się w 2017 roku. 

Rafał i Omena – zgrany duet w biznesie, życiu i działalności charytatywnej

Para wspólnie angażuje się w pomaganie innym. Fundacja założona przez Omenę niesie pomoc dzieciom w Ghanie. Z kolei Rafał stworzył projekt, który ma na celu wspieranie młodych, zdolnych ludzi. Poza tym w 2022 roku InPost został sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Fot. główne: w.kadziolka via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: