Michał Wójtowicz

Fotograf z pasji oraz doświadczenia. Uwielbia swój zawód i to co robi. W wolnym czasie lubi jazdę na rowerze oraz spędzanie czasu z swoimi dwoma synami.
maja hyży pochodzenie

Maja Hyży – pochodzenie. Czy piosenkarka ma egzotycznych przodków?

Choć trochę zniknęła z radarów, wiele osób wciąż interesuje się Mają Hyży. Pochodzenie pięknej artystki czasami budzi większe zainteresowanie, niż działalność sceniczna. Zaspokoimy twój nienasycony głód ciekawostek – sprawdź, czy plotki o wokalistce mają pokrycie w rzeczywistości!
elon musk pochodzenie

Elon Musk – pochodzenie. Skąd się wziął ekscentryczny wizjoner?

Chyba mało kto nie słyszał o Elonie Musku. Pochodzenie sławnego i kontrowersyjnego miliardera jest równie ciekawe, co jego kariera. Ten niepowtarzalny przedsiębiorca ma historię godną Hollywood. Poznaj korzenie jednego z najbardziej wpływowych ludzi na naszej planecie!
karolina pisarek pochodzenie

Karolina Pisarek – pochodzenie słynnej modelki

Karolina Pisarek – pochodzenie tej niezwykłej celebrytki, znanej przede wszystkim z programu „Top Model”, przyciąga uwagę zarówno fanów, jak i zwykłych obserwatorów polskiego show–biznesu.
kayah pochodzenie

Kayah – pochodzenie polskiej gwiazdy muzyki

Każdy zna Kayah. Pochodzenie tej gwiazdy to temat, który budzi ciekawość. Urodzona jako Katarzyna Magda Rooijens szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Przygotuj się na nieznane fakty o jej korzeniach!
tina turner mąż

Tina Turner – mąż, związek, rodzina

Kim była Tina Turner? Mąż, Ike Turner sprawił, że uciekła aż do Szwajcarii. Kolejny związek przypominał artystce, że też może być szczęśliwa. Przeczytaj, jak układało się życie prywatne gwiazdy wielkiego formatu! Poznaj Ike Turnera i Erwina Bacha.
abelard giza pochodzenie

Abelard Giza – pochodzenie stand-upera 

Kim jest Abelard Giza? Pochodzenie kabareciarza budzi mnóstwo ciekawych domysłów. Z powodu niecodziennego imienia, egzotycznej urody oraz nazwiska, które kojarzy się z piramidami. Sprawdź, jakie są prawdziwe korzenie popularnego stand-upera!
giroud pochodzenie

Giroud – pochodzenie, korzenie, rodzinna miejscowość

Fani piłki nożnej doskonale wiedzą, kim jest Oliver Giroud. Pochodzenie to temat, który przyciąga uwagę wielu fanów. Ciekawi cię, gdzie się urodził ten utalentowany francuski napastnik i jakie ma korzenie? Czytaj dalej, bo to jest artykuł właśnie dla Ciebie!

Marek Salla – pochodzenie. Tajemnicza osobowość świata celebrytów

Marek Salla – pochodzenie tego celebryty staje się coraz częściej przedmiotem spekulacji wśród fanów i mediów. Ta tajemnicza postać zawsze potrafi zaskoczyć, a my przekopaliśmy się przez gąszcz plotek i niejasności, by podać ci najbardziej prawdopodobne informacje.
messi pochodzenie

Messi – pochodzenie futbolowej ikony

Znany na całym świecie, będący synonimem sukcesu w sporcie. Mowa o wybitnym zawodniku, jakim jest Messi. Pochodzenie piłkarza to prawdziwa ciekawostka. Jakie korzenie ma słynny napastnik? Przeczytaj, by poznać prawdziwą historię!
jan kobuszewski pochodzenie

Jan Kobuszewski – pochodzenie i droga do aktorskiego sukcesu

Jan Kobuszewski – pochodzenie tego wybitnego aktora to temat, który fascynuje wielu. Skąd wzięły się jego niezwykłe umiejętności aktorskie? Przekonaj się, czy jego korzenie wpłynęły na talent, którym dzielił się z nami na scenie i ekranie.