Tomasz Kammel, Fryderyk Kammel – czy są rodziną? Wyjaśniamy, co ich łączy!

Michał Wójtowicz

Tomasz Kammel i Fryderyk Kammel to bracia, a o istnieniu tego drugiego wie tylko nieliczne grono osób. Dlaczego popularny prezenter postanowił uchylić rąbka tajemnicy i pokazać światu swojego młodszego przyrodniego brata? Co wiemy o Fryderyku?

tomasz kammel fryderyk kammel

Chwytająca za serce historia dwóch braci – Tomasza Kammela i Fryderyka Kammela – jest dowodem na to, że życie pisze najpiękniejsze scenariusze. Po latach separacji i być może niesnasek rodzinnych mężczyźni pokazują, że warto budować mosty, a nie mury, zwłaszcza gdy w grę wchodzi rodzina. Chociaż prezenter zazwyczaj pilnie strzeże swojej prywatności, kilka razy zdecydował się na publikację zdjęć w swoich mediach społecznościowych. Można zauważyć na nich również Fryderyka!

Tomasz Kammel, Fryderyk Kammel – sekrety życia prezentera

Pomimo że Tomasz Kammel jest postacią szeroko rozpoznawalną w polskim show-biznesie, jego życie prywatne wciąż skrywa tajemnice. Być może niewielu z nas zdawało sobie sprawę z istnienia Fryderyka, młodszego przyrodniego brata Tomasza. Choć pochodzą z różnych związków ich ojca, obaj panowie dzielą nie tylko nazwisko, ale również ciepłe relacje. Rzadko ma to miejsce w rodzinach, w których doszło do podziałów. Tomasz Kammel i Fryderyk Kammel łamią więc schematy!

O Fryderyku wiemy, że jest programistą i geodetą, pasjonuje się grafiką i muzyką. Od swojego przyrodniego brata jest młodszy aż o 26 lat! Taka różnica wieku nie stanowi jednak dla nich większego problemu.

Rodzinne relacje Tomasza Kammela – historia pełna zwrotów akcji

Choć może się wydawać, że świat show-biznesu i życie prywatne gwiazd to otwarta księga, prawda jest często bardziej skomplikowana. Tomasz Kammel przez lata chronił swoją prywatność i tajemnice rodziny. Okazało się, że ojciec prezentera Bolesław, po wyjeździe do Niemiec (ówczesny RFN), zerwał wszelkie kontakty z rodziną. Za granicą zakochał się, a z tego związku urodził się Fryderyk. 

Mimo że rodzina Kammelów przeszła przez trudny okres rozłąki i bólu, wydaje się, że teraz stawiają na budowanie silnych relacji. W końcu Tomasz i Fryderyk dzielą ze sobą więcej niż, moglibyśmy przypuszczać na pierwszy rzut oka. Więź, którą obecnie budują, to dowód na to, że niektóre sprawy warto zostawić za sobą, by móc cieszyć się tym, co przynosi przyszłość.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „CUD ŻYCIA | KAMMEL CZANEL #94” via YouTube.com – Tomasz KammelZobacz także:
Archiwum: październik 2023

Popularne wpisy: