Tomasz Kammel – wzrost gwiazdy telewizji na wagę złota

Aleksandra Nabierzyńska

Czy wiedziałeś, ile wynosi wzrost Tomasza Kammela? Oto nieznane fakty z życia tego niezwykle utalentowanego prezentera telewizyjnego.

tomasz kammel wzrost

Tomasz Kammel – imponujący wzrost

Wzrost Tomasza Kammela to aż 190 cm! Tak imponującego wzrostu nie sposób nie zauważyć! Gwiazdor telewizji polskiej prezentuje się naprawdę imponująco!

Kariera, która nie zna granic

Tomasz Kammel zaczynał swoją karierę w Muzycznym Radiu FM, a następnie przeniósł się do Warszawy, gdzie pracował w Radiu Wawa. W 1997 roku rozpoczął swoją przygodę z Telewizją Polską, gdzie prowadził wiele programów rozrywkowych, takich jak „Randka w ciemno”, „Miasto marzeń” czy „Show Express”.

Poza telewizją Kammel angażował się również w różnorodne projekty. Współtworzył książkę „Dyskretny urok wystąpień publicznych”, prowadził audycje w Radiowej Trójce i był wykładowcą metodyki dziennikarstwa telewizyjnego. Jego zaangażowanie w życie zawodowe było niezwykle szerokie i różnorodne.

Powroty do TVP

Po chwilowych przerwach w pracy z TVP Tomasz Kammel wrócił do stacji, by poprowadzić programy takie jak „Pytanie na śniadanie” czy „The Voice of Poland”. Swoją karierę kontynuował również w telewizji Polsat, gdzie współprowadził program „Stand up. Zabij mnie śmiechem”.

Osiągnięcia Kammela to nie tylko telewizja i radio. Jest również autorem poradników, takich jak „Jak występować… nie tylko w telewizji” czy „Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać”. Na swoim koncie ma również własny kanał na YouTube „Kammel Czanel”, gdzie dzieli się wskazówkami dotyczącymi wystąpień publicznych.

Fot. icpcnews icpcnews via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: