Justyna Steczkowska – stopy gwiazdy wzbudziły zainteresowanie! Dlaczego?

Michał Wójtowicz

Swego czasu stopu Justyny Steczkowskiej stały się tematem dyskusji. Według doniesień prasy artystka miała nabawiać się haluksów. O ich pojawienie się obwiniano zamiłowanie gwiazdy do wysokich obcasów. Czy była to prawda?

justyna steczkowska stopy

Miłośniczka wysokich obcasów, Justyna Steczkowska, stopy i niebotyczne nogi zawsze traktowała jak jeden ze swoich największych atutów. Czy jednak zamiłowanie do szpilek nie odbiło się negatywnie na zdrowiu piosenkarki? Jeden z tabloidów donosił, że problem z haluksami jest tylko czubkiem góry lodowej, a za piękno gwiazda płaci wysoką cenę. Sprawdziliśmy, jak obecnie wygląda sytuacja zdrowotna artystki i jakie wyzwanie postawiła przed sobą.

Justyna Steczkowska – stopy. Czy haluksy były jej problemem?

Stopy Justyny Steczkowskiej stały się przedmiotem spekulacji jeszcze w 2015 roku, gdy jeden z tabloidów doniósł o problemach artystki z haluksami. Choć przez lata noszenie wysokich obcasów pozwalało jej wyeksponować zgrabne nogi, według dziennikarzy teraz miało być przyczyną bólu i dyskomfortu. Pisano również, że chociaż lekarze radzą ostrożność i zmianę obuwia, to gwiazda nie jest gotowa, aby zrezygnować z jednego ze swoich znaków rozpoznawczych.

Te słowa rozgrzały polski internet. Wkrótce pojawiło się wiele innych doniesień na ten temat. Jednak czy były prawdziwe?

Co na to Justyna Steczkowska?

Informacje o rzekomych problemach ze stopami Justyny Steczkowskiej stały się przedmiotem zabiegów i kontrowersji. Niejako wymusiło to reakcję samej zainteresowanej, które odniosła się do publikacji na swoim Facebooku. Napisała, że nigdy nie miała problemów z haluksami oraz kręgosłupem (o czym również pisano). Na dowód zamieściła zdjęcia, na których stopy gwiazdy nie nosiły ani śladu zniekształceń!

Chociaż od tej sytuacji minęło już kilka lat, stopy Justyny Steczkowskiej nadal prezentują się bardzo dobrze. Artystka może pozwolić sobie na eksponowanie ich w delikatnych sandałkach – na pewno nie musi się ich wstydzić.

Fot. główna: Sławek via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: październik 2023

Popularne wpisy: