Justyna Steczkowska bez makijażu?

Kaja Nowacka

Justyna Steczkowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek. Zwykle nie stroni od mocnego makijażu i raczej nie pokazuje się publicznie bez niego. Jak wygląda Justyna Steczkowska bez makijażu?

Justyna Steczkowska bez makijażu

Justyna Steczkowska – krótka charakterystyka artystki


Justyna Steczkowska to polska wokalistka, skrzypaczka i autorka tekstów. Karierę rozpoczęła w latach 90. jako solowa artystka, a od tamtej pory wydała wiele płyt i zdobyła wiele nagród, w tym m.in. Fryderyka. Jest znana nie tylko ze swojego talentu muzycznego, ale także z wyjątkowego stylu i odwagi w kreowaniu wizerunku.

Jak Justyna Steczkowska wygląda bez makijażu?


Artystka zwykle prezentuje się w mocnym makijażu. Justyna Steczkowska raczej unika pokazywania się bez kosmetyków, najwidoczniej wybierając taki właśnie styl. W sieci próżno szukać zdjęć artystki bez makijażu, choć nietrudno zauważyć i bez tego, że artystka ma skórę bez większych niedoskonałości, a jej twarz wydaje się być wciąż bardzo młoda i promienna. Oczywiście z pewnością bez makijażu Steczkowska wygląda inaczej niż na scenie czy na okładkach płyt, ale poza symulacją komputerową jednego z serwisów raczej nie uda nam się znaleźć poszukiwanych przez fanów fotografii.

Fakty na temat wyglądu Justyny Steczkowskiej


Warto dodać, że Justyna Steczkowska od lat dba o swoje zdrowie i urodę. Regularnie uprawia sport, w tym jazdę na rowerze i jogę, a także stosuje zdrowe odżywianie. Odkąd zaczęła wykorzystywać naturalne kosmetyki, jej skóra stała się jeszcze piękniejsza i zdrowsza. Wokalistka także stawia na naturalność w makijażu, unikając ciężkich podkładów i innych kosmetyków, które mogą zaszkodzić jej cerze.

Podsumowując, Justyna Steczkowska bez makijażu prezentuje się bardzo naturalnie i pięknie. Choć nie często mamy okazję oglądać ją w ten sposób, gwiazda z całą pewnością nie może narzekać na swoją urodę!

Fot. główne: Paweł Deska via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: