Zobacz zdjęcia Marilyn Monroe bez makijażu!

Kaja Nowacka

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądała Marilyn Monroe bez makijażu? Oto nagranie i kilka zdjęć, które ujawniają nam prawdziwe oblicze tej niezapomnianej aktorki. Przeczytaj dalej i zobacz, jak ikona seksu prezentowała się bez sztucznej oprawy i perfekcyjnego wyglądu.

marilyn monroe bez makijazu

Jak Marilyn Monroe wyglądała bez makijażu?

Znana na całym świecie jako ikona seksu i symbol kobiecości, Marilyn Monroe zawsze prezentowała się zjawiskowo. Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądała bez makijażu? Oto kilka zdjęć, które ujawniają nam prawdziwe oblicze tej niezapomnianej aktorki.

Zdjęcia bez retuszu

Zdjęcia, na których widać Marilyn Monroe bez makijażu, z pewnością zaskoczą wielu fanów. Bez sztucznej oprawy i perfekcyjnego wyglądu, aktorka wyglądała zupełnie inaczej niż na ekranie. Nikogo jednak oczywiście dziwić to, że Monroe na co dzień wyglądała inaczej niż w trakcie kręcenia kolejnego filmu.

Marilyn Monroe – uroda w naturze

Mimo że Marilyn Monroe nie wyglądała bez makijażu tak jak w filmach, to i tak pozostawała piękna. Naturalne piękno i wdzięk z pewnością zawsze były z nią związane. Na tych zdjęciach widać, że aktorka była nie tylko seksowną blondynką, ale również piękną kobietą o subtelnym uroku.

Podsumowanie

Zdjęcia Marilyn Monroe bez makijażu udowadniają, że nawet największe ikony kina nie są doskonałe. Aktorka, która na ekranie wyglądała jak z bajki, bez makijażu wydawała się bardziej ludzka i naturalna. Jednak bez względu na to, jak wyglądała, zawsze pozostanie jedną z najpiękniejszych i najbardziej ikonicznych kobiet w historii kina.

Fot. główne via Wikipedia, domena publiczna (River of No Return theatrical trailer)Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: