Wersow bez makijażu! Zobacz, jak influencerka wygląda bez upiększeń!

Kaja Nowacka

Wersow bez makijażu? To prawdziwa rzadkość! Zwykle widujemy ją w pełnej okazałości, w mocno wymalowanym makijażu, z wydłużonymi rzęsami i perfekcyjnym konturem ust. Jednak nie tak dawno temu, na swoim kanale na YouTube, Wersow opublikowała nagranie, w którym pokazała się bez makijażu!

wersow bez makijażu

Jak Wersow wygląda bez makijażu?

Wersow bez makijażu to prawdziwa niespodzianka dla jej fanów. Nie spodziewaliśmy się, że zobaczymy ją bez kolorowych cieni, podkładu i sztucznych rzęs. Jednak to pokazuje, że influencerka nie boi się pokazać swojego naturalnego wyglądu i to wcale nie odbiera jej uroku. Jednocześnie warto pamiętać, że makijaż może być nie tylko sposobem na poprawienie urody, ale także źródłem radości i kreatywności.

Dlatego warto eksperymentować i pozwalać sobie na odrobinę szaleństwa. A jeśli chcecie poznać więcej trików i technik związanych z makijażem, to warto śledzić Wersow na jej kanale na YouTube oraz na Instagramie, gdzie często dzieli się swoimi stylizacjami i inspiracjami. Dzięki temu każda z nas może poczuć się pięknie i pewnie, zarówno z makijażem, jak i bez niego.

Jak Wersow wygląda bez makijażu
Zrzut ekranu z filmu „NAUKA MAKIJAŻU Z MAGDĄ PIECZONKĄ!” via Youtube.com (WERSOW)

Wersow lubi makijaż – warto nauczyć się tej sztuki

Niektóre z Was mogą jednak zadać pytanie: „Czy to znaczy, że Wersow zawsze nosi makijaż?”. Otóż nie! Chociaż rzeczywiście często możemy ją zobaczyć w mocnym makijażu, to czasem pozwala sobie na naturalny wygląd. A teraz możemy zobaczyć ją w pełnej krasie, bez sztucznych dodatków. Trzeba przyznać, że Wersow bez makijażu również wygląda bardzo dobrze!

Jak zrobić makijaż oka jak Wersow?

Dla wszystkich fanów Wersow dość oczywistym faktem jest, że lubi ona makijaż. Lubi eksperymentować z różnymi kolorami, produktami i technikami. Właśnie dlatego zawsze prezentuje się nienagannie, nie tylko na zdjęciach, ale także w rzeczywistości. Dlatego warto od niej uczyć się sztuki makijażu, szczególnie jeśli chodzi o makijaż oka.

Wersow jest znana ze swojego pięknego makijażu oka. Jeśli chcecie nauczyć się, jak zrobić podobny look, warto przyjrzeć się jej filmom na kanale w serwisie YouTube, gdzie influencerka dzieli się wieloma ciekawostkami.

Fot. główne: Zrzut ekranu z filmu „NAUKA MAKIJAŻU Z MAGDĄ PIECZONKĄ!” via Youtube.com (WERSOW)Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: