Julia Kamińska – „Taniec z Gwiazdami”. Czy pamiętacie jej triumf?

Michał Wójtowicz

Julia Kamińska – „Taniec z Gwiazdami”. To zestawienie przywodzi na myśl wielki sukces aktorki z 2010 roku. Ale czy wiecie, że Julia nie przestaje tańczyć i nadal spełnia się na parkiecie?

julia kamińska taniec z gwiazdami

Kiedy myślimy o Julii Kamińskiej i „Tańcu z Gwiazdami”, od razu przychodzi nam na myśl jej spektakularna wygrana sprzed lat. Ale aktorka nie spoczęła na laurach. Jej najnowsze taneczne przygody budzą równie duże emocje wśród fanów. Okazuje się, że pasja do tańca nadal płonie w sercu tej uznanej artystki. Od kogo się uczy i jakie nowe kroki prezentuje na swoim koncie? Przekonajcie się sami!

Julia Kamińska – „Taniec z Gwiazdami”. Czy pamiętasz jej triumf?

Pamiętacie triumf Julii Kamińskiej w „Tańcu z Gwiazdami”? W 2010 roku zachwyciła publiczność swoimi umiejętnościami tanecznymi w popularnym programie tanecznym. W finale tego show widzowie śledzili z zapartym tchem zaciętą rywalizację między dwiema gwiazdorskimi parami. Ostatecznie, choć różnica w głosach była minimalna, to właśnie Julia w parze z Rafałem Maserakiem zdobyła kryształową kulę! Drugie miejsce zajęła Katarzyna Glinka.

Aktorka wraca na taneczny parkiet! Jakie nowości?

Julia nie porzuciła swojej tanecznej pasji. Wiosną 2022 r. sieci pojawiło się niedawno nagranie, na którym Kamińska prezentuje swoje nowe taneczne umiejętności. Tym razem towarzyszy jej choreograf Piotr Lewandowski. W tle usłyszeć można piosenkę „Last Night A DJ Saved My Life” – nie bez powodu wybraną przez Julię.

Z nagrania bije pozytywna energia i widać, że artyści świetnie się razem dogadują. Fani aktorki byli zachwyceni jej nowym występem, a komentarze pod wideo świadczą o tym, że Julia nadal ma w sobie to coś. Jedno jest pewne – pasja do tańca wciąż jest jej bliska, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne taneczne występy gwiazdy!

Fot. główna: Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: październik 2023

Popularne wpisy: