Marek Kalita – pierwsza żona i obecna partnerka również są aktorkami

Aleksandra Nabierzyńska

Marek Kalita – pierwsza żona aktora ma na imię Ewa i występowała między innymi w Teatrze Ludowym w Krakowie. Obecnie aktor jest w związku z kimś innym. Poznaj więcej szczegółów na temat ich życia prywatnego!

marek kalita pierwsza żona

Marek Kalita – pierwsza żona była aktorką. Ich małżeństwo nie przetrwało. Z obecną partnerką, która jest młodsza o 18 lat mieszka bez ślubu. Tworzą zgrany duet i mają wspólnie córkę. Poznaj ich historię miłosną. 

Aktor Marek Kalita – kariera i życie prywatne

Marek Kalita to urodzony w Bytomiu aktor filmowy i teatralny, reżyser oraz scenarzysta.

Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Swoją karierę aktorską rozpoczął w 1982 roku. Przyjaciele doceniają go za profesjonalne podejście do pracy, a także za poczucie humoru i serdeczność.

Marek Kalita – pierwsza żona Ewa

Co wiemy, na temat życia prywatnego i związków osób takich jak Marek Kalita? Pierwsza żona aktorka nazywa się Ewa Sąsiadek. W 1983 roku urodziła im się córka Natalia Kalita. Natalia jest aktorką w warszawskim Teatrze Rozmaitości. Grała w serialach takich jak „Druga szansa” czy „Na Wspólnej”. Małżeństwo Ewy i Marka zakończyło się rozstaniem.

Marek Kalita – związek z Aleksandrą

Kolejną wybranką Marka jest młodsza o 18 lat aktorka Aleksandra Popławska. Aleksandra była fanką Marka jeszcze zanim go poznała, imponował jej jako artysta. Spotkali się w 2000 roku w Teatrze Rozmaitości. Aleksandra była wtedy studentką. Połączyła ich nie tylko miłość do teatru. Już po kilku miesiącach znajomości uświadomili sobie, że nie mogą bez siebie żyć. Obydwoje są ze Śląska, Aleksandra przyznaje, że to właśnie dzięki śląskiej duszy tak dobrze się ze sobą dogadują i są otwarci na świat. Uważa, że jej partner jest inteligentny, szarmancki i bardzo pomocny, ceni sobie to, że zawsze może na niego liczyć. Z kolei Markowi imponuje w partnerce spokój. Tworzą zgrany duet i często pracują nad tymi samymi projektami. Mają wspólnie córkę Antoninę, która urodziła się w 2006 roku. Wystąpiła ona w kilku produkcjach, między innymi w serialu „Na dobre i na złe”.

Marek i Aleksandra stronią od medialnego szumu. Uwielbiają spędzać czas razem, zwłaszcza aktywnie. Często chodzą na basen lub jeżdżą na nartach. Para obecnie mieszka w willi przy lasach Puszczy Kampinoskiej. Nie są po ślubie, aktorka przyznała, że nie widzi się w białej sukni.

Fot. główne: Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: