Marek Kujawa ma dzieci i żonę? Poznaj sprawdzone informacje!

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Marek Kujawa ma dzieci i żonę? Ta kwestia zastanawia bardzo wiele osób. Czy znany warszawski adwokat jest ojcem? Jak brzmi odpowiedź na pytanie? Sprawdź, co aktualnie media wiedzą na ten temat.

Marek Kujawa ma dzieci

O Marku Kujawie zrobiło się głośno w mediach, gdy ten związał się ze znaną dziennikarką Kingą Rusin. Stało się to w 2010 roku i od tego czasu para tworzy zgrany duet. Są już razem ponad 13 lat, a fani pary zastanawiają się, czy Marek Kujawa ma dzieci i żonę? Sprawdź, do jakich informacji udało się dotrzeć. 

Czy Marek Kujawa ma dzieci? 

Czy Marek Kujawa ma dzieci? W internecie nie ma żadnych informacji na ten temat, zatem trudno odpowiedzieć na to pytanie, choć podejrzewa się, że nie ma dzieci. Wiadomo jednak, że już od wielu lat jest w związku z Kingą Rusin, a ta doczekała się dzieci, będąc w związku z Tomaszem Lisem. Ma dwie pociechy – Igę i Polę. Obie dziewczyny są już pełnoletnie – pierwsza z nich kończy w tym roku 23 lata, natomiast druga ma 27 lat. 

Kim jest Marek Kujawa?

Wiesz już, że odpowiedź na pytanie, czy Marek Kujawa ma dzieci, jest nieznana. Kim natomiast jest? Z czego jest znany? Marek Kujawa w tym roku kończy 49 lat i mieszka w Warszawie. To adwokat z ponad 20-letnim doświadczeniem, który prowadzi rodzinną kancelarię Marek Kujawa i Partnerzy. 

Czy Marek Kujawa jest w związku?

Marek Kujawa nie jest w związku małżeńskim, ale ma partnerkę. Jest nią Kinga Rusin, z którą poznał się na greckiej wyspie Rodos, gdzie oboje spędzali wakacje. Jego partnerka śmiało mówi, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Obecnie tworzą naprawdę szczęśliwy związek. Mają wspólną pasję, którą jest podróżowanie. To właśnie dzięki temu oboje czują, że żyją!

Marek Kujawa ma dzieci? Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale wiele wskazuje na to, że nie ma pociech. Jeśli zaś chodzi o związki, to ma partnerkę, z którą jest bardzo szczęśliwy!Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: