Czy Marek Sierocki ma dzieci? Dowiedz się więcej o jego żonie i życiu prywatny

Aleksandra Nabierzyńska

Czy Marek Sierocki ma dzieci? Pytanie takie zadaje sobie wiele osób. To znany polski dziennikarz i artysta muzyczny, który prowadzi część muzyczną Teleexpressu. Chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej na temat jego życia prywatnego? Zapraszamy do artykułu!

czy marek sierocki ma dzieci

Marek Sierocki ma na swoim koncie dużo osiągnięć i od wielu lat związany jest z telewizją polską. Między innymi jest szefem Redakcji Rozrywki Programu 1 oraz Dyrektorem Artystycznym Festiwalu w Opolu i Sopocie. Od roku 2021 prowadzi także lubiany polski program telewizyjny „Szansa na Sukces”. Dowiedz się, czy Marek Sierocki ma dzieci oraz rodzinę.

Czy Marek Sierocki ma dzieci?

Czy Marek Sierocki ma dzieci? Znany prezenter telewizyjny ma dzieci oraz żonę. Chociaż niechętnie ujawnia on informacje ze swojego życia prywatnego, to wiadomo, że jego syn ma na imię Maciej. Wraz ze swoją żoną Urszulą tworzy szczęśliwy związek małżeński już od 40 lat. Co ciekawe, poznał swoją ukochaną na dyskotece, na której pracował jako DJ i puszczał muzykę z płyt. Jego żona niechętnie ukazuje się w telewizji, podobnie jak syn, ceniąc swoją prywatność – jak zapewnia prezenter, w pełni szanuje on ich decyzję.

Co jeszcze wiemy o Marku Sierockim?

Marek Sierocki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów muzycznych w naszym kraju. Co ciekawe, jest nie tylko dziennikarzem i konferansjerem, ale też akordeonistą oraz piosenkarzem. Nagrał kilka swoich piosenek w nurcie disco-polo. W latach 90′ był redaktorem magazynu dla nastolatek BRAVO. Gościnnie koncertował z Kabaretem OT.TO. Na swoim koncie ma także współpracę z radiem VOX FM. Ponadto w maju 2021 komentował Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie, a rok później w Turynie. Brał udział w Śląskiej Gali Biesiadnej wraz z Marcinem Kindlą i Anną Popek. Został nawet odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Czy Marek Sierocki ma dzieci? Ten znany dziennikarz i muzyk ma na swoim koncie wiele osiągnięć, jest też ojcem i mężem, który tworzy szczęśliwą rodzinę już od 40 lat.

Fot. główne Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: