Bartek Jędrzejak – czy ma żonę? Sprawdź status jego związku!

Aleksandra Nabierzyńska

Bartek Jędrzejak — czy ma żonę? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Ten znany prezent pogody cieszy się ogromną sympatią widzów, dlatego nic dziwnego, że jego życie uczuciowe wzbudza takie emocje!

Bartek Jędrzejak czy ma żonę

Na odpowiedź na pytanie, czy Bartek Jędrzejak ma żonę, musieliśmy dość długo czekać. Kwestia ta była owiana nutką tajemnicy. Fani jednak bardzo się niecierpliwili, chcąc poznać odpowiedź. Teraz jednak wszystko jest już jasne! Sprawdź, jaki jest status związku lubianego prezentera.

Bartek Jędrzejak – czy ma żonę? 

Bartek Jędrzejak bardzo dba o swoją prywatność. Należy do tych celebrytów, którzy niechętnie dzielą się publicznie szczegółami ze swojego życia. Sytuacja wygląda podobnie, jeśli chodzi o życie uczuciowe pogodynka. Zdjęcia w mediach społecznościowych są zazwyczaj dość oszczędne, celebryta nie dodaje też do nich przesadnie dużo tekstu. Podczas wywiadów Bartek Jędrzejak także nie jest specjalnie wylewny. Wiadomo, ze w czasie kiedy prowadził program Big Brother, przechodził także załamanie nerwowe i rozstanie z wieloletnią partnerką. Jednak na szczęście obecnie prezenter jest w znacznie lepszej kondycji psychicznej i ponownie odnalazł szczęście. Ostatnio Bartek Jędrzejak pokazał swoją partnerkę. Piękną brunetkę o imieniu Kamila porównał do aktorki Penelopy Cruz.

Bartek Jędrzejak – znany i lubiany prezenter pogody

Bartek Jędrzejak jest od wielu lat związany ze stacją telewizyjną TVN. Jest bardzo skryty, ale bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. Fanów ucieszyła wiadomość, że życie uczuciowe prezentera ponownie rozkwitło. To bardzo ważne, że celebrytę wspiera partnerka, zwłaszcza w obliczu depresji i nerwicy lękowej, z którą się zmagał. Na szczęście aktualnie sympatyczny Bartek Jędrzejak cieszy się życiem wraz z nową partnerką. Przyznaje też, że wciąż korzysta ze wsparcia psychologicznego, co pomaga mu osiągnąć dobrostan i czerpać satysfakcję ze swoich działań.

Jeśli zastanawiałeś się nad kwestią Bartek Jędrzejak — czy ma żonę, odpowiedź jest przecząca. Jednak znany i lubiany prezenter pogody odnalazł szczęście w życiu prywatnym i spotyka się z piękną Kamilą. Kibicujemy tej parze i życzymy im wszystkiego dobrego!

Fot. główne: Zrzut ekranu z filmu „Bartek Jędrzejak tęskni za Big Brotherem?” na kanale „JastrzabPost” @ YoutubeZobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: