Czy Andrzej Korycki ma żonę? O życiu prywatnym muzyka

Michał Wójtowicz

Czy Andrzej Korycki ma żonę? To często wpisywane pytanie w wyszukiwarkę Google. Muzyk niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego jego fanów bardzo interesuje ta kwestia. Przeczytaj nasz tekst i dowiedz się, czy jest w związku!

Czy Andrzej Korycki ma żonę

Andrzej Korycki jest artystą, który od wielu lat jest związany z nurtem piosenki żeglarskiej. Jest on członkiem grupy Stare Dzwony i Bluska, natomiast obecnie występuje wraz z Dominiką Żukowską. W internecie można znaleźć bardzo mało informacji o tym polskim piosenkarzu. Z tego też powodu fani jego muzyki często zastanawiają się, czy Andrzej Korycki ma żonę? Sprawdziliśmy to. 

Czy Andrzej Korycki ma żonę lub partnerkę?

W mediach można znaleźć wiele sugestii, iż Andrzej Korycki jest w związku z Dominiką Żukowską. Czy to prawda? Czy Andrzej Korycki ma żonę? Okazuje się, że najprawdopodobniej nie, a jedyne co ich łączy to to, że śpiewają w duecie od kilkunastu lat. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Andrzej Korycki ma żonę lub partnerkę. Piosenkarz do tej pory nie udostępnił takich informacji. 

Kim jest Andrzej Korycki?

Andrzej Korycki jest nie tylko polskim piosenkarzem, ale także gitarzystą, kompozytorem, a nawet autorem tekstów piosenek. Urodził się 21 kwietnia 1966 roku w Żyrardowie, zatem w chwili obecnej ma 56 lat. Na swoim koncie ma wiele albumów, w tym albumy solowe m.in. ,,Chciałem być żeglarzem”, z zespołem Stare Dzwony m.in. ,,Rejs ku wyspom szczęśliwym” oraz z Dominiką Żukowską m.in. ,,Rejs tawerną”, czy ,,Trzy życia”. Jego debiut na scenie szantowej odbył się w 1983 roku na festiwalu Shanties. Co robi na co dzień Andrzej Korycki? Wiadomo, iż jest instruktorem w Domu Kultury w Żyrardowie. 

Znasz już odpowiedź na pytanie, czy Andrzej Korycki ma żonę. Okazuje się, że jest on jednym z tych artystów, którzy szczególnie chronią swoje życie prywatne i nie udostępniają żadnych informacji o swojej rodzinie. Trzeba czekać, aż piosenkarz zdecyduje się opowiedzieć publicznie co nieco o swoim życiu miłosnym.

Fot. główne: Jpol via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: