Dominik Abus – pochodzenie, domowe tajemnice i egzotyczne korzenie!

Michał Wójtowicz

Dominik Abus – pochodzenie, to temat, który zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Jaki jest początek historii jednego z najbardziej popularnych polskich influencerów? Dominik (znany też jako Abou-Khadra) ma korzenie, które mogą cię zaskoczyć!

dominik abus pochodzenie

Dominik Abus – pochodzenie nie jest już tajemnicą!

Nie ma wątpliwości, że Dominik Abus, bo tak naprawdę nazywa się nasz bohater, wywołuje ogromne zainteresowanie wśród swoich obserwatorów. Nic dziwnego – jest przecież jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w świecie mediów społecznościowych w Polsce! Ale skąd pochodzą niepowtarzalny charakter i urok?

Pierwsze poszlaki odkrywamy w nazwisku Dominika Abou-Khadry. Pochodzenie takiego nie może być inne niż egzotyczne, prawda? Trafione! Wszystko wskazuje na to, że jego korzenie sięgają Bliskiego Wschodu, dokładniej – Egiptu. Oczywiście nie mamy 100% pewności, ale poszlaki są dość mocne. Co to oznacza dla miłośników influencera, jakim jest Dominik Abus? Pochodzenie tego celebryty jest dość egzotyczne!

Ale zaraz, zaraz! Zwróć uwagę na jedno z jego ostatnich zdjęć na Instagramie. Dominik pokazał tam swoją mamę, która – jak sądzimy – jest Polką. Tak, wygląda na to, że nasz influencer ma także polskie korzenie.

I teraz najważniejsze – skąd pochodzi? Mimo że Dominik Abus jest obywatelem świata, to jego serce bije dla jednego miejsca – Głowna. Tak, dobrze czytasz. Abou-Khadra mieszka w malowniczej miejscowości Głowno, w województwie łódzkim. To tam, razem z partnerką Igą Muszakowską i ich trójką dzieci, tworzy swoją codzienność.

Fot. zrzut ekranu z filmu „GOTUJEMY SOBIE NAWZAJEM KOLACJĘ!” via YouTube.com – Abus & IgaZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: