Adrian Ashkenazy – pochodzenie męża Magdaleny Mielcarz. To zaskakujące!

Kaja Nowacka

Już od kilku lat mężem Magdaleny Mielcarz jest Adrian Ashkenazy. Pochodzenie biznesmena, który stał się częścią polskiego show-biznesu, wydaje się bardzo ciekawe. Oto jego rodzinna historia!

Adrian Ashkenazy – pochodzenie. Prawda o korzeniach biznesmena

Gwiazdy są często otoczone aurą tajemnicy i Adrian Ashkenazy nie jest tu wyjątkiem. Mimo wszystko pochodzenie Adriana Ashkenazy’ego, to temat, który fascynuje zarówno fanów jak i osoby śledzące życie celebrytów. 

Adrian jest synem Seweryna Ashkenazy’ego, znanej postaci w polsko-amerykańskim biznesie, który posiada korzenie żydowskie. Jego ojciec był nie tylko prężnym przedsiębiorcą, ale również propagatorem kultury żydowskiej, założycielem organizacji Towarzystwo Kultury Żydowskiej Beit Warszawa.

Kim jest Adrian Ashkenazy, mąż Magdaleny Mielcarz?

Nie jest tajemnicą, że Adrian Ashkenazy to wzięty prawnik, pochodzący z bardzo zamożnej rodziny. Wielu zna go jako męża Magdaleny Mielcarz. Para pobrała się w 2007 roku i doczekała dwóch córek. Dziesięć lat później, na przekór plotek o kryzysie, zakochani odnowili przysięgę małżeńską.

Korzenie mogą nie mówić wszystkiego o człowieku, ale w przypadku Adrina Ashkenazy’ego pochodzenie ma duże znaczenie. Z sukcesami porusza się w obszarze biznesu, ale także stawia na propagowanie wartości, które są mu bliskie. Adrian z wykształcenia jest prawnikiem. Ukończył prestiżowe studia na Harvardzie i obecnie pracuje w swoim zawodzie. Mężczyzna jest milionerem, jego rodzina prowadzi różne biznesy, jest między innymi zaangażowana w prowadzenie hoteli.

Pochodzenie Adriana Ashkenazy’ego to temat, który może zaskoczyć niejednego. Trudno się bowiem spodziewać, że w jego żyłach może płynąć polska krew? Z wypowiedzi jego żony wynika, że Adrian bardzo polubił nasz kraj i chętnie spędza tu czas ze swoją rodziną.Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: