Deni Gazda – pochodzenie gwiazdy teledysków

Kaja Nowacka

Kim jest Deni Gazda? Pochodzenie tancerki może intrygować fanów muzyki disco polo. Czy jest Polką, czy jej korzenie sięgają dalej? Zobacz, co wiadomo o żonie Sylwka Gazdy!

deni gazda pochodzenie

Pochodzenie Deni Gazdy

Deni Gazda jest żoną wokalisty zespołu disco polo. Sylwek Gazda, lider Power Play, i Deni Gazda wzięli ślub w 2018 roku. Rok później para powitała na świecie syna Aleksandra. W 2022 roku do rodziny dołączyły bliźniaczki. Deni pojawia się w teledyskach zespołu i cieszy się sympatią fanów Power Play. Jakie korzenie ma Deni Gazda? Pochodzenie i wiele innych informacji na temat jej życia prywatnego nie jest dostępnych dla szerokiej publiczności. Gwiazda niestety nie dzieli się z fanami szczegółami na temat rodziny, wykształcenia, czy swojego życia zawodowego. Wiadomo jednak, że zajmuje się fotografią kreatywną.

Deni Gazda – obecność w social mediach

Choć o żonie Sylwka Gazdy wiadomo niewiele, fani mogą podziwiać jej zdjęcia regularnie wrzucane na profile w mediach społecznościowych. Tam Deni pozostaje aktywna. Wszyscy, którzy z uwagą śledzą poczynania Power Play i interesują się życiem prywatnym Gazdy i jego żony, mogą liczyć jedynie na informacje od wokalisty. To on dzieli się z fanami niektórymi nowinkami. Pochodzenie Deni pozostaje jednak zagadką.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Power Play – Nie Róbmy Dramy (Official Video) 2021 Disco Polo” via YouTube.com – formacjapowerplayZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: