Agnieszka Niewęgłowska: Królowa disco polo, która zdobyła nasze serca!

Michał Wójtowicz

Agnieszka Niewęgłowska to imię, które dla miłośników disco polo brzmi jak muzyka dla ich uszu! Gwiazda, która rozpoczęła swoją karierę w rodzinnej grupie Fortex, obecnie zdobywa serca jako solistka. Dowiedz się więcej o jej życiu prywatnym, największych hitach i ciekawostkach, które na pewno Cię zaskoczą!

Nie da się ukryć, Agnieszka Niewęgłowska to prawdziwa królowa disco polo! Od dzieciństwa związana z muzyką, a teraz? Solistka, która długo kazała czekać na swoją nową produkcję, ale uwaga, warto było! Zgłębmy więc jej fascynujący świat!

Pierwsze kroki w Fortex

Agnieszka Niewęgłowska to talent rodzinny, bo wokalistka spędziła swoje pierwsze lata w grupie Fortex, którą tworzyli jej rodzice. Była to dla niej fantastyczna szkoła, która otworzyła jej drzwi do kariery solowej.

Małżeństwo z Maciejem Wrzoskiem: Jak się poznali?

13 maja 2023 roku, Agnieszka i Maciej Wrzosek stanęli na ślubnym kobiercu. Historia ich znajomości zaczęła się 7 lat temu na planie teledysku grupy Weekend. Tak, tak, miłość rodziła się przy dźwiękach disco polo!

Ślub marzeń i niespodzianka od Macieja Smolińskiego

„Byliście super!!!” – napisała Agnieszka w swoich social mediach po ślubie. Nic dziwnego, skoro Maciej Smoliński z Power Play stanął na scenie i sprawił, że to był naprawdę ślub marzeń!

Solowa kariera

Agnieszka zdecydowała się na solową ścieżkę i odniosła ogromny sukces! Jej hity jak „Nie będę nie”, „Jestem jaka jestem”, czy „Na chwilę” są hymnami na każdej imprezie!

„Tamte Noce Tamte Dni”

Przez 4 lata fani z utęsknieniem czekali na jej nową produkcję. Ostatecznie wyszła piosenka „Tamte Noce Tamte Dni”, która w mgnieniu oka zdobyła 130 tysięcy odtworzeń!

No cóż, kto by pomyślał, że dziewczyna z Fortex stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na scenie disco polo? Agnieszka Niewęgłowska, trzymamy za Ciebie kciuki i czekamy na kolejne hity!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Agnieszka Niewęgłowska & Sequence – Księżniczka (Official Video) NOWOŚĆ DISCO POLO 2022” via YouTube.com – Agnieszka NiewęgłowskaZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: