Maciej Smoliński: Od prezentera Polo TV do gwiazdy Disco Polo!

Michał Wójtowicz

Maciej Smoliński to postać, której nie można przegapić na polskiej scenie muzycznej! Jak się okazuje, nasz Disco Polo Hero to nie tylko wokalista, ale także prezenter Polo TV i zdolny dziennikarz. Poznajcie sekrety jego życia, kariery i oczywiście gorących hitów!

Czy jest w Polsce ktoś, kto nie zna Macieja Smolińskiego? Chyba nie! Dzięki jego obecności na scenie Disco Polo i jako prezentera Polo TV, Smoliński stał się prawdziwą ikoną! Ale kim naprawdę jest ten uroczy facet i jakie tajemnice kryje? Idziemy tropem plotek!

Milanówek to miejsce, gdzie wszystko się zaczęło!

Urodzony w 1986 roku w Milanówku, Maciej Smoliński w 2023 roku będzie obchodził swoje 37 urodziny. Oj, jak ten czas leci, a Maciej jak wino — z wiekiem staje się tylko lepszy!

Jak to z tym wzrostem?

Szukaliśmy jak szaleni, ale wygląda na to, że informacje o wzroście Smolińskiego są równie tajemnicze jak skład Coca-Coli! Ale czy to ważne? Charyzma i talent mierzą się przecież w innych jednostkach!

Romantyczne życie: Kobiety w życiu Smolińskiego

Chodziły plotki, że serce Macieja było przez moment w posiadaniu Agnieszki Drewnickiej z Exaited, ale ostatecznie okazało się to fałszywą informacją. Obecnie, nie wiadomo, czy ma dziewczynę lub żonę.

Maciej Smoliński: Rodzina i dzieci

Jak się okazuje, rodzina to dla niego podstawa. Na jego social media znajdziecie urocze zdjęcia z mamą, ale na temat dzieci cisza. Być może jeszcze nie nadszedł na to czas?

Śpiewa jak anioł: Największe hity

Maciej nie jest członkiem żadnego zespołu i występuje jako solista. Niektóre z jego największych hitów to „Na rudo”, „Tak pięknie jest”, czy „Zakochaj się we mnie”. Słuchając ich, trudno się nie zakochać!

Social media: Król TikToka i Instagrama

Jeśli jesteś fanem, musisz obserwować Macieja w sieci. Na Instagramie znajdziecie go pod @maciej_smolinski, a na Facebooku jako Maciej.Smolinski.Tv. Ale nie tylko, bo Maciej zdobywa też serca na TikToku pod nazwą maciejsmolinskimusic.

Ciekawostki o Macieju

  • Jest absolwentem dziennikarstwa — kto by pomyślał!
  • Z Polo TV związany jest od jej początków, czyli od 2011 roku.
  • Choć podejrzewano jego romans z Agnieszką Drewnicką, są tylko dobrymi przyjaciółmi i często dzielą scenę.

Tak oto prezentuje się życie i kariera Macieja Smolińskiego! Człowieka wielu talentów, który nie boi się nowych wyzwań i stale zdobywa serca publiczności. Czyżby był polskim odpowiednikiem Justina Timberlake’a? Kto wie! Jedno jest pewne, na pewno o nim jeszcze usłyszymy!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Maciej Smoliński – Dobra Pora (Dam Dara Dam) (Official Video)” via YouTube.com – Maciej Smoliński OfficialZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: