Sylwester Gazda: Gwiazda disco polo i jego ciekawe życie!

Michał Wójtowicz

Sylwester Gazda to nazwisko, które brzmi głośno na scenie disco polo. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, co dzieje się za kulisami? Od rodziny po pasje, od dzieciństwa w Zamościu po muzyczne hity - zapraszamy do świata Sylwka Gazdy!

Niewątpliwie każdy z nas kojarzy nazwisko Sylwestra Gazdy, szczególnie jeśli jesteś fanem disco polo. Jako wokalista i lider zespołu Power Play, Sylwek zdobył serca milionów. Ale co wiemy o jego życiu poza sceną? Odzwierciedla ono równie kolorową i zaskakującą naturę, jaką widzimy na estradzie?

Sylwester Gazda: Człowiek za mikrofonem

Nie każdy wie, że Sylwester Gazda to multitalent. Jest nie tylko wokalistą, ale także autorem tekstów i kompozytorem. Jego muzyczna edukacja jest imponująca – skończył Akademię Muzyczną w Katowicach.

Sylwester Gazda wiek: Człowiek, który się nie starzeje

Urodzony w 1979 roku w Zamościu, Sylwester Gazda właśnie obchodził swoje 43. urodziny. Ale patrząc na niego, trudno uwierzyć, że ma tyle lat. Wygląda na dużo młodszego!

Sylwek Power Play: Życie prywatne

Ożenił się z Deni w 2018 roku, a rok później przyszedł na świat ich syn Aleksander. Niedawno rodzina powiększyła się o bliźniaki, co, jak żona wokalisty wspominała, było wielkim wyzwaniem.

Sylwester Gazda: Największe hity

Zespołowi Power Play udało się zdobyć olbrzymią sympatię fanów, co potwierdzają ich przeboje. Począwszy od „Zawsze coś”, przez „Pendolino”, „Co ma być to będzie”, aż po hity z milionami wyświetleń na YouTube jak „Lubisz to lubisz”.

Ciekawostki o Sylwku

  • Jego zainteresowania to nie tylko muzyka. Jest aktywny sportowo i uwielbia podróże.
  • Jest bardzo aktywny na social media. Na Instagramie znajdziecie go pod nazwą sylwek_powerplay, a na TikToku – sylwekpowerplay.
  • Zdobył Poczwórną Platynę za singiel „Co Ma Być To Będzie” i płytę Diamentową za singiel „Lubisz To Lubisz”.

Czyli jak widać, Sylwester Gazda to nie tylko wokalista disco polo, ale też mąż, ojciec i artysta z krwi i kości. Kto wie, co przyniesie mu najbliższa przyszłość? Jedno jest pewne: będzie ona równie kolorowa i emocjonująca jak dotychczas!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Power Play – Najlepsza (Official Video) Disco Polo 2023 Nowość” via YouTube.com – formacjapowerplayZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: