Sebastian Świerzyński: Gwiazda disco polo i syn legendy

Michał Wójtowicz

Sebastian Świerzyński to nie tylko syn "cesarza disco polo," ale też artysta, który przeżył prawdziwy dramat. Czy wiedzieliście, że kiedyś został porwany? Co wiemy o jego życiu i karierze? Przedstawiamy najbardziej zaskakujące fakty!

sebastian świerzyński

Czy nazwisko Świerzyński coś Wam mówi? Oczywiście, że tak! To jedno z najbardziej znanych nazwisk w świecie disco polo. Dziś przyglądamy się jednej z jaśniejszych gwiazd tego muzycznego wszechświata – Sebastianowi Świerzyńskiemu.

O kim mówimy, czyli Sebastian Świerzyński w pigułce

Jest synem Sławomira Świerzyńskiego, legendy disco polo i lidera Bayer Full. Urodził się w 1984 roku, co znaczy, że ma 39 lat. Rodzina Świerzyńskich to prawdziwa dynastia disco polo!

Dramatyczne chwile

Nie zawsze było kolorowo w życiu Sebastiana. W 2004 roku przeszedł przez piekło, kiedy to został porwany i przetrzymywany przez dwa dni. Sprawcy zażądali okupu w wysokości 500 tysięcy euro! Rodzice zgłosili sprawę na policji, i po dwóch dniach Sebastian wrócił cały i zdrowy do domu. Sprawców udało się złapać, ale Sebastian i jego rodzina od tamtej pory są bardzo ostrożni.

Baby Full – nadchodzi nowa era

Sebastian i jego rodzeństwo, Damian i Nikola, są dumni z dziedzictwa ojca, ale chcą też tworzyć własne historie. Dlatego założyli zespół Baby Full. Co więcej, Sebastian z dumą mówi, że nazwa zespołu nie jest przypadkowa. Chcieli, aby nawiązywała do ich pochodzenia i dalszej kontynuacji dzieła ojca.

Największe hity i plany na przyszłość

Baby Full, mimo że istnieje od 2016 roku, już zdążyło odnieść spore sukcesy. Choć Sebastian nie ujawnia, czy będą kontynuować rodzinną tradycję i stworzą hity na miarę „B”, można być pewnym, że nie zamierzają spoczywać na laurach.

Jak widać, Sebastian Świerzyński to nie tylko kolejna gwiazda disco polo, ale również człowiek z niezwykłą historią i aspiracjami. Czyżby był następcą tronu swojego ojca? Czas pokaże!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Bayer Full – Serce moje (XIII Dziękczynienie w rodzinie – Toruń 2021)” via YouTube.com – Bayer FullZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: