Agnieszka Drewnicka: życie osobiste i kariera. Wszystko, co musisz wiedzieć!

Michał Wójtowicz

Agnieszka Drewnicka to nie tylko ikona polskiego disco polo, ale także kobieta pełna tajemnic i pasji. Zastanawiasz się, co robi w życiu prywatnym i jakie ma plany na przyszłość? Czytaj dalej, bo mamy dla ciebie wszystko!

Nie da się ukryć, Agnieszka Drewnicka to jedna z najjaśniejszych gwiazd na polskim niebie disco polo. Jest głosem i duszą zespołu Exaited, który zaraził całą Polskę miłością do muzyki tanecznej. Ale kim naprawdę jest ta fascynująca artystka? Mamy dla was pełną garść gorących newsów!

Oto Agnieszka Drewnicka: Królowa disco polo

Zanim stała się wokalistką Exaited, Agnieszka marzyła o karierze piosenkarki już jako mała dziewczynka. Urodziła się 19 kwietnia 1980 roku i wiedziała, że muzyka to jej przeznaczenie. Po wielu latach ciężkiej pracy, jej marzenia stały się rzeczywistością.

Kariera: Exaited i eksperymenty muzyczne

Założony w 2004 roku, zespół Exaited stał się jej drugą rodziną. Owszem, próbowali się też w innych gatunkach, takich jak muzyka w języku angielskim, ale ostatecznie wrócili do korzeni disco polo. I jak się okazało, to była dobra decyzja. Ich utwory „We Can Dance” i „Show Me Your Affection” zyskały uznanie, ale największym hitem jest „Dziś Ci to powiem”, który pokrył się statusem diamentowej płyty. Wow!

Życie prywatne: Wiara i związki

Agnieszka nie tylko wierzy, ale wręcz otwarcie mówi o swojej wierze. W 2020 roku wydała nawet utwór „Wiem, że jesteś”, który jest ukoronowaniem jej wiary. A co z życiem uczuciowym? Ceni sobie prywatność, ale wiadomo, że ma córkę Olę, która właśnie osiągnęła pełnoletność.

Exaited: wokalistka w social mediach

Nie ma co się oszukiwać – każda gwiazda musi być obecna w sieci. Na Instagramie śledzi ją ponad 39 tysięcy fanów. Na Facebooku też jest aktywna. Na TikToku jej jednak nie uświadczycie. Szkoda!

Ciekawostki o Agnieszce

  • Jest autorką tekstów dla innych artystów disco polo.
  • Próbowała sił jako solistka, z utworem „Wiem, że jesteś” w 2020 roku.
  • Jej zespół Exaited ma na swoim koncie siedem albumów.

I to tyle, jeżeli chodzi o naszą królową disco polo! Teraz już wiecie, że Agnieszka Drewnicka to nie tylko gwiazda sceny muzycznej, ale również ciekawa i kompleksowa osobowość. Czekamy na kolejne hity!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Agnieszka Drewnicka ft. Heres – Wiem że jesteś (Official Music Video)” via YouTube.com – Agnieszka DrewnickaZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: