Maciek Koszczuk: Ścieżka kariery byłego wokalisty Milano

Michał Wójtowicz

Maciek Koszczuk to imię i nazwisko, które od lat krąży w świecie polskiego disco polo. Były wokalista Milano, co kryje za tą charyzmatyczną postacią? Sprawdź!

maciek koszczuk

Maciek Koszczuk, były wokalista zespołu Milano, to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego disco polo. Jego osobowość, charyzma i głos sprawiają, że ciężko przejść obok niego obojętnie. Ale czy znacie go naprawdę dobrze? Zgłębmy więc tajniki jego kariery i życia prywatnego.

Czasy w Milano. Jak to się zaczęło?

Maciek Koszczuk wpadł w wir muzyki disco polo, kiedy firma fonograficzna Green Star zdecydowała się reaktywować zespół Milano w 2009 roku. Razem z innymi nowymi twarzami, Maciek zasilił skład i z miejsca zdobył serca publiczności. Jednak wszystko ma swoje „ale”. W 2014 roku zespół opuścił, a jego miejsce zajął Mirosław Trzciński.

  Pożegnanie z Milano – „Trudna decyzja”

  Kiedy Maciek opuszczał Milano, oficjalnie komunikując to na fanpage’u zespołu, mówił o „trudnej decyzji”. Podkreślał, że motywy były zawodowe i że bardzo mu będzie brakować współpracy z chłopakami.

  Życie prywatne

  Choć nie lubi rozmawiać o swoim życiu prywatnym, wiadomo, że jest osobą bardzo rodzinną. Wiadomo też, że relacje z przyjaciółmi z Milano także były dla niego bardzo ważne. Jego decyzja o odejściu z Milano była związana z „przyczynami zawodowymi”, które do dziś pozostają tajemnicą.

  Choć jego czas w Milano to już przeszłość, z pewnością ma przed sobą jeszcze wiele fascynujących projektów. Czekamy z niecierpliwością!

  Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Milano – Dlaczego (oficjalny teledysk)” via YouTube.com – ZESPÓŁ MILANO Official  Zobacz także:
  Archiwum: wrzesień 2023

  Popularne wpisy: