Radosław Liszewski, żona. Zakulisowe sekrety i romantyczna opowieść, którą warto znać!

Michał Wójtowicz

Radosław Liszewski, żona. Ta para trzyma się razem przez ponad 27 lat! Ale czy wiesz, jak zaczęła się ich historia i co kryje się za tą wieloletnią miłością? Czytaj, a poznasz detale!

radosław liszewski żona

Radosław Liszewski, znany głównie jako wokalista zespołu Weekend, to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny disco polo. Ale czy znasz Dorotę, kobietę, która stoi u jego boku od ponad 27 lat? Dziś pod lupą ich nieśmiertelna miłość, dzieci, kariera i ciekawostki, które sprawią, że pokochasz ich jeszcze bardziej!

Jak wszystko się zaczęło: Spotkanie na dyskotece

Gdy Radek miał zaledwie 17 lat, spotkał swoją przyszłą żonę Dorotę na dyskotece w Augustowie. Co ciekawe, po trzech latach znajomości, 17 kwietnia 1995 roku, wzięli ślub. Już wtedy wiedzieli, że to miłość na całe życie.

Trzy dekady miłości i dwaj synowie

Para obchodzi w tym roku 28 lat małżeństwa, ale są razem już ponad 30 lat! Są rodzicami dwóch synów: 27-letniego Norberta i 21-letniego Jakuba.

Nowy rozdział w Warszawie

Nie tak dawno temu, Radek i Dorota przenieśli się do Warszawy. Powód? Być bliżej synów, którzy związali swoje życie ze stolicą. Zmiana miejsca zamieszkania z pewnością wpłynęła na ich życie, ale nie na ich miłość.

Przepis na szczęśliwe małżeństwo

„U nas konflikty nie trwają miesiącami. Życie jest za krótkie, aby je marnować,” mówił Radosław. Dorota jest dla niego nie tylko żoną, ale i kochanką, i kumpelą. Między nimi nie ma tematów tabu, a wszystkie konflikty są rozwiązane na bieżąco.

Dorota: Od przedszkolanki do managerki

Dorota, którą kiedyś mogliśmy znać jako pracującą w przedszkolu, obecnie zarządza dokumentami zespołu i zajmuje się przygotowywaniem umów. Jest to dowód na to, że małżeństwo Liszewskich to również zgrany duet zawodowy.

Wielkie hity i fenomen weekendu

Radosław Liszewski to nie tylko mąż i ojciec, ale również artysta z niebywałym dorobkiem. Jego zespół Weekend odnosił sukcesy z takimi hitami jak „Ona tańczy dla mnie”, „Żonkoś”, czy „Za każdą chwilę z tobą”.

Ciekawostki o Radku i Dorocie

  • Radek jest wielkim fanem motoryzacji.
  • Dorota zawsze towarzyszy mu w trasach koncertowych.
  • Niedawno zostali przyłapani na romantycznej randce w warszawskiej pijalni czekolady.

Czy teraz nie kochasz ich jeszcze bardziej? Ta para pokazuje, że związek w show-biznesie może być nie tylko trwały, ale i piękny!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „WEEKEND – Tak bardzo chcę być z Tobą 💜 (Oficjalny Teledysk) 💜 NOWOŚĆ 2023” via YouTube.com – Bayer FullZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: