Marcin Prokop – wzrost gwiazdy telewizji, który robi wrażenie!

Marcin Prokop to dziennikarz, który swoim wzrostem potrafi zaskoczyć niejedną osobę. Sprawdź, jakie jeszcze ciekawostki kryją się za postacią tego znanego prezentera!
marcin prokop w garniturze czarnym

Ile mierzy Marcin Prokop?

Marcin Prokop, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy, może się pochwalić imponującym wzrostem 206 cm. Na pewno nie brakuje mu wyrazistości!

Marcin Prokop – od finansów do telewizji

Urodzony w Warszawie Marcin Prokop, choć początkowo związany z wydziałem finansów na Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości, szybko zmienił swoje plany życiowe i zdecydował się na karierę w telewizji.

Przez lata Marcin współpracował z różnymi magazynami, publikując swoje teksty w takich tytułach jak “Machina”, “Film”, “Gazeta Wyborcza” czy “Wprost”. Swoją karierę telewizyjną rozpoczął jako prezenter programów rozrywkowych, szybko zdobywając popularność.

Współpraca z Dorotą Wellman

Marcin Prokop przez kilka lat współpracował z Dorotą Wellman w Telewizji Polskiej, prowadząc razem poranne programy, takie jak “Pytanie na śniadanie”. W 2007 roku oboje przeszli do TVN, gdzie wspólnie prowadzili “Dzień Dobry TVN”.

Sukcesy w programach telewizyjnych

Marcin Prokop współprowadził popularne show “Mam Talent!” z Szymonem Hołownią, a także teleturnieje “Clever – widzisz i wiesz” i “Milion w minutę”. W 2013 roku zdobył Wiktora w kategorii “Osobowość roku”.

Życie prywatne Marcin Prokop

Prywatnie Marcin Prokop jest szczęśliwym mężem Marysi Pażuch oraz ojcem córeczki Zosi. Para wzięła ślub w sierpniu 2011 roku.

Autor zdjęcia: Piotr Drabik via wikipedia CCZobacz także:
Zobacz też:  Conor McGregor – wzrost. Poznaj sekrety wysokości słynnego zawodnika!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też