Ane Piżl – pochodzenie! Kim naprawdę jest ta niezwykła osobowość?

Kaja Nowacka

Interesuje cię osoba Ane Piżl? Pochodzenie to jeden z jej sekretów! Przedstawiamy fascynującą historię Ane, głosu, który tak bardzo wpływa na współczesne społeczeństwo.

ane piżl pochodzenie

Ane Piżl – pochodzenie. Co o nim wiadomo?

Czy wiadomo cokolwiek o pochodzeniu Ane Piżl? Neutralna płciowo była prowadząca programu „Miasto kobiet” bardzo ceni sobie prywatność i ostrożnie wydziela informacje o sobie. 

Wiemy jedynie, że jest w związku i zmieniła swoje imię. O wiele chętniej swoim dorobkiem zawodowym! W 2006 roku ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie oraz Gender Studies w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk. Później na dobre rozpoczęła swoją przygodę z ratownictwem medycznym. Jednocześnie działa na rzecz osób LGBTQ+ i przeprowadza szkolenia z zakresu języka inkluzywnego.

Kim jest Ane Piżl? Zobacz, co robi w wolnym czasie!

Ane Piżl, na Instagramie znana jako Ane Ratownica, to nie tylko osoba mediów. W rzeczywistości stanowią one jedynie niewielki wycinek jej życia. Jest aktywną promotorką równości i szacunku wobec drugiego człowieka, niezależnie od jego orientacji czy płci. Działa w obszarze LGBTQ+ od 2003 roku, w ramach projektów Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej.

Nie tylko aktywizm jest jej pasją. W wolnym czasie Ane poświęca się także kitesurfingowi, sportowi, który daje jej równie dużo radości co jej społeczna praca. Prowadzi także specjalistyczne kursy dla żeglarzy, znane jako Offshore Medical Course, oraz outdoorowe treningi. Jest to dowód na to, że Ane Piżl to osoba wielowymiarowa, która nie boi się podejmować nowych wyzwań i nieustannie poszerza swoje horyzonty. Ane Piżl – kto wie, czym jeszcze może zaskoczyć swoich fanów i obserwatorów w mediach społecznościowych?

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Miłość to odpowiedzialność: zasady pierwszej pomocy Ane Piżl dla KPH” via YouTube.com – KPH_ officialZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: