Kalina Ben Sira – pochodzenie. Kim jest królowa medycyny estetycznej?

Michał Wójtowicz

Pochodzenie Kaliny Ben Siry to przedmiot wielu domysłów w internetowych komentarzach. Sama zainteresowana nie pomaga w rozwikłaniu toczących się sporów. Sprawdź, co więcej można znaleźć na ten temat w internecie!

kalina ben sira pochodzenie

Złośliwi powiedzą, że na podstawie wyglądu i tak niczego nie można powiedzieć, bo gwiazda przeszła multum modyfikacji urody. A jak jest naprawdę? Bioestetyka, czyli połączenie zdrowego trybu życia z nowoczesnymi technologiami i możliwościami współczesnej medycyny – taka jest filozofia Kaliny Ben Siry. Pochodzenia kobiety na tej podstawie raczej nie odgadniemy, ale są inne poszlaki. Niestety tylko drobne przesłanki, a nie potwierdzone informacje.

Skąd pochodzi Kalina Ben Sira?

Choć Ben Sira to typowo bliskowschodnie, izraelskie nazwisko, samą Kalinę częściej łączy się z Polską. W kontekście celebrytki pochodzenie tego nazwiska pozostaje tajemnicą. A przynajmniej nie zostało podane wprost do wiadomości publicznej w łatwo dostępnych miejscach sieci. Możemy jedynie spekulować, że może Kalina zawdzięcza egzotyczne nazwisko swoim rodzicom lub związkowi małżeńskiemu.

Czy to jednak prawda? Tego nie wiemy, ponieważ Kalina raczej dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Mówi głównie o swoich dokonaniach zawodowych, planach na przyszłość czy stylu i filozofii życia. Częściej wypowiada się o innych osobach, niż o sobie samej.

Kalina Ben Sira – pochodzenie, miejsce urodzenia

Polska, Warszawa – to stąd najprawdopodobniej pochodzi Kalina Ben Sira, choć dokładne informacje na ten temat są trudne do potwierdzenia. Wiele osób spekuluje, że jest rodowitą warszawianką. Z tego, co wiemy na 1000%, jej edukacja przynajmniej od szkoły średniej toczyła się właśnie w tym mieście, co potwierdza tę teorię.

Na związki z Izraelem wskazuje obecność w zarządzie Polsko-Izraelskiej Izby Gospodarczej, ale równie dobrze powiązania mogą mieć wyłącznie biznesowy charakter.

Z czego jest znana Kalina Ben Sira?

Pochodzenie nazwiska intryguje równie mocno, co działalność tej nowoczesnej kobiety. Kalina Ben Sira nie jest tylko gwiazdą mediów, ale i biznesu – sieć klinik La Perla, której jest twórczynią, to miejsca, które „zapewniają to, co najnowocześniejsze i najbardziej ekskluzywne w kosmetyce i medycynie estetycznej”. To Ben Sira decyduje o tym, które luksusowe produkty, urządzenia i rozwiązania trafią do oferty placówek pod jej kierownictwem. Często pojawia się również jako beauty ekspert w wielu mediach i programach telewizyjnych.

Z usług Kaliny korzystało wiele znanych osób, takich jak Karolina Szostak, Ania Mucha, Małgorzata Socha, Agnieszka Jastrzębska, Magda Lamparska, Marysia Sadowska, Dorota Williams, Mariola Bojarska-Ferenc, Tomasz Barański i zapewne wiele innych. Pochodzenie Kaliny Ben Siry pozostanie tematem wielu spekulacji, ale jedno jest pewne – jej wpływ na medycynę estetyczną w Polsce jest nie do przecenienia.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Ewelina Filewicz i Kalina Ben Sira 4.6.2022” via YouTube.com – TYGRYS SYBERYJSKIZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: